Ana Sayfa Oyun 154 TL’lik oyun kısa müddetliğine fiyatsız oldu!

154 TL’lik oyun kısa müddetliğine fiyatsız oldu!

0

{iframe}

Fransa’daki Notre Dame Katedrali’nde çıkan yangın tüm dünyanın gündemine oturmuş durumda. Apple üzere teknoloji devleri 850 yıllık yapıtın eski haline getirilebilmesi için kolları sıvarken, Ubisoft’ta sessiz kalmayan şirketlerden.

Ubisoft’un en kıymetli üretimlerinden birisi olan Assassin’s Creed: Unity, Paris’te geçiyor ve bu katredal adeta oyunun sembollerinden birisi haline gelmişti. İki gün süren yangın sonrasında onarım için oyundan faydalanıcağı argüman edildi.

Assassin’s Creed Unity kısa müddetliğine fiyatsız oldu!

Bu savların gerçeği yansıtmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu cins tarihi yapılar yaşanabilecek tüm aksiliklere karşı milimetrik kusur hisseleri ile ayrıntılı bir halde ölçülüyor. Yani katredalin gerçek ölçüleri en ince ayrıntısına kadar bulunuyor.

Hasarın boyutu hala tam olarak bilinmediği için onarım konusunda bir açıklama yapılamadı. İddialar ise onarımın asgarî 5 yıl süreceği istikametinde. Steam‘de 154 TL karşılığında satılmaktan olan Assassin’s Creed: Unity, Ubisoft tarafından kısa müddetliğine fiyatsız hale getirildi.

154 Tl’lik Oyun Kısa Müddetliğine Fiyatsız Oldu! - Yerli Portal

Oyuna fiyatsız bir formda sahip olabilmek için buraya tıklayabilirsiniz. Bir uPlay hesabı oluşturmanız ve bu link sayesinde oyunu kütüphanenize eklemeniz gerekiyor.

Yoğunluk nedeniyle bazen sitenin açılmadığı yahut kullanım dışı olduğuna dair kusurlar verebildiğini belirtmek isteriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz