Ana Sayfa Güncel ALFA IT Yazılım, “Yapay Zeka Dayanaklı Sigorta Yazılımında Sona Gelindi”

ALFA IT Yazılım, “Yapay Zeka Dayanaklı Sigorta Yazılımında Sona Gelindi”

0
ALFA IT Yazılım, “Yapay Zeka Dayanaklı Sigorta Yazılımında Sona Gelindi”

Erinci, gelişmiş algoritmalar ve yapay zeka teknolojilerini bir ortaya getiren yeni sigorta yazılımını piyasaya sürerek dalda çığır açacaklarını duyurdu. Bu yenilikçi platformun, sigortacılık tecrübesini baştan aşağı tekrar şekillendirmeye odaklanarak müşterilere eşsiz bir hizmet sunmayı amaçladıklarını belirtti.

Türk Teşebbüsçü Ahmet Erinci, Türkiye’deki sigorta sistemlerinin eksiklerini tespit ettikten sonra, yapay zeka dayanaklı sigorta yazılımı geliştirme kararı aldıklarını açıkladı. Erinci, “Teknolojinin sunduğu imkanları en tesirli halde kullanarak, sigorta bölümünde müşteri memnuniyetini artırmayı ve iş süreçlerini daha verimli hale getirmeyi hedefliyoruz. Bu yeni yazılım, gelişmiş algoritmalar ve yapay zeka ile donatılmış olacak, bu da müşterilere daha süratli, daha hakikat ve daha şahsileştirilmiş tahliller sunmamıza imkan tanıyacak” dedi.

Projelerinin araştırma-geliştirme evresinde olduklarını ve şimdi kullanıma sunulmadığını belirten Erinci, 2024 yılı içinde bu ihtilal niteliğindeki sigorta yazılımını hayata geçireceklerini lisana getirdi. Bu süreçte, teknolojinin getirdiği en son yenilikleri ve müşteri muhtaçlıklarını dikkate alarak, bölüme taraf verecek bir tahlil sunmayı amaçlıyorlar.

ALFA IT Yazılım A.Ş.’nin yapay zeka dayanaklı sigorta yazılımı, yalnızca sigortacılık dalını dönüştürmekle kalmayacak, birebir vakitte müşterilere daha şeffaf, kullanıcı dostu ve rekabetçi bir sigorta tecrübesi sunarak bölüme yeni bir standart getirecek. ALFA IT Yazılım çatısı altındaki bu inovasyon, sigorta bölümünde geleceğe dair heyecan verici bir periyodu başlatmaya aday görünüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz