Ana Sayfa Donanım Apple Vision Pro için başka satılan yeni pil aksesuarı reaksiyon çekebilir

Apple Vision Pro için başka satılan yeni pil aksesuarı reaksiyon çekebilir

0
Apple Vision Pro için başka satılan yeni pil aksesuarı reaksiyon çekebilir

Apple’ın yeni sanal gerçeklik gözlüğü Vision Pro, hafif bir tasarım sunmak için farklı bir pil paketiyle geliyor. Bu tasarım, gözlüğün tartısını azaltmayı amaçlıyor lakin kullanıcılar için yeni bir sorun oluşturuyor: Pil paketini nereye koyacakları. Aygıtı başınıza taktığınızda cebiniz yoksa, pil paketini nereye yerleştireceğiniz konusunda zorlanabilirsiniz. Fakat, bir aksesuar üreticisi bu sorunu çözmüş görünüyor. Belkin, Apple Vision Pro’nun çıkış tarihi olan 2 Şubat‘ta satışa sunulacak özel bir klips üretecek. Bu klips, pil paketini inançta tutmak için tasarlanmış.

Bloomberg’den Mark Gurman’ın “Power On” haber bülteninde belirtildiği üzere, bu klipsi Apple üretmeyecek; üretim Belkin tarafından yapılacak. Klipsin fiyatı hakkında şimdi bir bilgi yok, lakin en azından bu aksesuar gözlük piyasaya sürüldüğünde hazır olacak.

Apple Vision Pro için farklı satılan yeni pil aksesuarı reaksiyon çekebilir

Apple Vision Pro’ya aslında yüksek bir meblağ ödeyen kullanıcılar, bu ekstra aksesuar için ekstra ödeme yapmak istemeyebilir. Lakin, gözlüğün pil ömrünün tek şarjla iki saat sürdüğünü düşününce, bu klipsin kullanışlı olabileceği aşikar. Kullanıcıların ellerini boş tutmak istedikleri durumlar için klips büyük bir kolaylık sağlayabilir. Tek soru, bu aksesuarın maliyeti ne olacak?

Apple Vision Pro’nun bu yeni aksesuarı, kullanıcıların tecrübelerini nasıl etkileyecek merak konusu. Gözlüğün tartısını azaltma eforu, kullanıcıların pil paketini taşımak için ekstra bir aksesuar almalarını gerektiriyor. Bu durum, kullanıcıların hem maliyet hem de kullanım kolaylığı açısından karar vermesini zorlaştırabilir. Yeni teknolojiler ve aksesuarlar her vakit kimi zorluklar ve tercihler getiriyor. Apple Vision Pro’nun bu yeni aksesuarı da, teknoloji dünyasında sıkça karşılaşılan bu tıp bir durumu yansıtıyor. Kullanıcılar için asıl sıkıntı, bu yeni klipsin maliyeti ve kullanım kolaylığı olacak. Belkin’in üreteceği bu klips, Apple Vision Pro’nun kullanımını daha rahat hale getirebilir, lakin ekstra maliyet konusunda kullanıcıların tereddütleri olabilir. Önümüzdeki dönemde, bu yeni aksesuarın kullanıcı tecrübesine nasıl bir katkı sağlayacağını görmek ilginç olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz