Ana Sayfa Oyun Assassin’s Creed Mirage – Çıkış Tarihi ve Dahası…

Assassin’s Creed Mirage – Çıkış Tarihi ve Dahası…

0
Assassin’s Creed Mirage – Çıkış Tarihi ve Dahası…

Son olarak Valhalla ile 2020 yılında karşımıza çıkan Assassin’s Creed serisinin devam oyunu, pek çok hayranı tarafından merakla beklenmeye devam ediyor. Oyun hakkında Ubisoft çatısından şimdi yeni bir açıklama gelmezken, bu oyun hakkında değerli bilgiler ortaya çıkmaya başladı.

Fransız YouTuber “j0nathan”, paylaştığı yeni görüntüsünde oyun dünyasını heyecanlandıran bilgilere yer verdi. YouTuber, yeni Assassin’s Creed oyununda göreceğimiz içeriklerden oyunun dünyasına ve hatta ismine kadar bilgiler paylaştı. Bu bilgilerin bir kısmı, Bloomberg müellifi Jason Schreier tarafından doğrulanırken kimileriyse ‘yanlış’ olarak nitelendirildi. Pekala, yeni Assassin’s Creed oyunu hakkında şimdiden bildiğimiz ayrıntılar neler? Yeni oyunda bizi neler karşılayacak? Gelin, ayrıntılara bakalım.

Yeni Assassin’s Creed oyunu hakkında beklenen ve ‘kesin’ olarak nitelendirilen bilgiler:

Oyunun ismi Assassin’s Creed Mirage olacak!

Assassin'S Creed Mirage - Çıkış Tarihi Ve Dahası... - Yerli Portal

YouTuber j0nathan’ın paylaştığı en değerli bilgilerden birisi, oyunun ismi hakkındaydı. Elde edilen bilgilere nazaran oyunun ismi, Assassin’s Creed Mirage olacak. Bu bilgi, Bloomberg müellifi tarafından kesim kaynakları aracılığıyla da doğrulandı.

Oyunda Basim Ibn Ishaq olarak 860’lı yılların Bağdat’ına döneceğiz:

Assassin'S Creed Mirage - Çıkış Tarihi Ve Dahası... - Yerli Portal

Paylaşılan ayrıntılara nazaran yeni oyunda Valhalla’da gördüğümüz Basim Ibn Ishaq’ı canlandıracağız. Bu karakter, Konstantinapol’de kurulan Hidden Ones’ta Master Assassin vazifesini üstleniyordu. Kendisi, tıpkı vakitte Ezio Auditore ile ilişkilere da sahipti. Basim karakterini, oyunda 860 – 870’li yıllarda Bağdat’ta yöneteceğiz.

Oyun, Eylül 2023’te piyasaya sürülecek!

Oyun hakkındaki en değerli ayrıntılardan biriyse elbette çıkış tarihiydi. j0nathan tarafından paylaşılan ayrıntılara nazaran oyun, Eylül 2023’te piyasaya sürülecek. Üstelik bu tarih, Bloomberg muharriri Jason Schreier tarafından da kaynakları aracılığıyla doğrulandı.

Onaylanmayan ya da yalanlanmayan öteki ayrıntılar:

  • Diyalog seçenekleri, düzey sistemi ve cinsiyet seçimi üzere RPG özellikleri oyunda yer almayacak.
  • En son 2015 imali Syndicate’te gördüğümüz ‘Eagle Vision’ özelliği geri gelecek.
  • Oyun hakkındaki ayrıntılar, 10 Eylül’deki Ubisoft Forward etkinliğinde duyurulacak.
  • Ubisoft, şu anda gizlice Assassin’s Creed Remake oyunu üzerinde çalışıyor.

Bunların yanı sıra j0nathan’ın tezleri ortasında yer alan oyunun birden fazla kentte geçeceği bilgisi, Jason tarafından kaynaklar aracılığıyla yalanlandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz