Ana Sayfa Sinema Black Panther: Wakanda Forever’dan Yeni TV Reklamı

Black Panther: Wakanda Forever’dan Yeni TV Reklamı

0
Black Panther: Wakanda Forever’dan Yeni TV Reklamı

Marvel’ın sinematik evrenindeki en özgün ve tanınan karakterlerinden biri olan Black Panther, yeni sineması Black Panther: Wakanda Forever ile beyazperdeye geri dönecek. Chadwick Boseman’ın vefatının akabinde kostümü kimin giyeceği ise merak konusu olurken, sinemaya ilişkin kısa bir klip yayınlandı.

Long Live Wakanda isimli bu kısa klipte karşımıza kadın bir Black Panther çıkıyor. Aksiyon dolu olan kısa klip pek çok ayrıntısı ekrana taşımayı da başarıyor. Akıllara gelen birinci soru ise Marvel’a sahiden inanıp inanamayacağımız.

Namor ve Ironheart geliyor

Black Panther: Wakanda Forever’dan Yeni Tv Reklamı - Yerli Portal

Fragmanda gördüğümüz isimler ortasında Namor ve Ironheart dikkatleri üzerine çekiyor. Bu karakterlerden Namor hayli tanınan bir karakter olsa da Ironheart görece olarak daha az bilinen bir karakter. Kısa klipte bayan bir Black Panther da görüyoruz lakin Marvel’ın fragmanlarına ve kliplerine güvenmemeyi daha evvel öğrendiğimiz için kesin konuşmamak en doğrusu. 

Chadwick Boseman’ın trajik vefatından sonra T’Challa rolüne yeni bir oyuncu bulmayacağını söyleyen Marvel’ın kıyafeti kime giydireceği konusunda farklı teoriler olsa da akla birinci gelen alternatif daha evvel de gördüğümüz, T’Challa’nın kardeşi Shuri oluyor. Black Panther’a insanüstü güç veren meyvenin de artık olmadığını düşünürsek, teknolojiyi kullanan bir karakterin bu rolü üstlenmesi mantıklı gözüküyor. 

Black Panther: Wakanda Forever TV reklamı:

Klipte Ironheart’ın Atlantis güçlerine karşı gayret ettiği kısa bir sekans da bulunmasına karşın zırhının ayrıntılarını göremiyoruz, zırhın sırf üstten göründüğü bir sahne yer alıyor. 

Peki sizce kostümü hakikaten de Shuri mi giyecek? Yoksa Nadia ya da öbür bir karakter mi Black Panther kimliğine bürünecek? Bir sonraki Black Panther’i siz seçseydiniz, tercihiniz kim olurdu?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz