Ana Sayfa Güncel BMW’nin yeni elektrikli motosikleti piyasada

BMW’nin yeni elektrikli motosikleti piyasada

0
BMW’nin yeni elektrikli motosikleti piyasada

BMW’nin elektrikli motosiklet konsepti CE 02’yi birinci olarak 2021’de tanıttığını görmüştük. Şirket, bu yenilikçi e-motosikleti CE 02 eParkourer ismi altında geçen yıl temmuz ayında piyasaya sürdü. Artık ise bu eseri piyasaya sunmaya hazırlanıyor ve fiyat ayrıntılarını açıklıyor. CE 02, klasik e-scooter yahut elektrikli motosiklet sınıflandırmasından farklı olarak bir eParkourer olarak kategorize ediliyor.

CE 02 eParkourer, CE 04 scooter modelinin akabinde gelen bir giriş düzeyi modeli olarak tanıtılıyor. Kent içi kullanım için süratli, çevik ve yaratıcı bir e-hareketlilik tahlili olarak öne çıkıyor. Büyük tekerlekleri, kuvvetli topraklarda bile rahat bir sürüş imkanı sunuyor. İki farklı konfigürasyonda geliyor: 4kW ve 11kW’lık motor seçenekleri mevcut. Temel modelin azamî suratı saatte 45 kilometre iken, üst model saatte 95 kilometreye ulaşabiliyor. 4kW’lık model elektrikli bir moped olarak değerlendirilirken, 11kW’lık versiyon mini-motosiklet sınıfına giriyor ve birden fazla yerde motosiklet ehliyeti gerektiriyor. CE 02, birçok sürüş moduna sahip ve özelliklerle dolu. Standart sürüş modlarından ikisi Flow ve Surf, sırasıyla kent trafiğinde rahat bir sürüş ve surf yapma tecrübesine muadil bir sürüş tecrübesi sunuyor.

BMW’nin yeni elektrikli motosikleti piyasada

Dinamik bir hızlanma için direkt gaz aktivitesine sahip olan BMW CE 02, azamî süzülme ve uğraşsız bir sürüş için sıfır geri kazanım özelliğine sahip. Ayrıyeten eParkourer’a sportif bir his veren Flash sürüş modu da bulunuyor. BMW CE 02, tam dolu bir batarya ile 59 mil menzile ulaşabiliyor ve bataryası 100 dakikada büsbütün şarj olabiliyor.

Fiyatlandırma konusuna gelince, BMW CE 02’nin başlangıç fiyatı 7.599$ olarak belirlenmiş. Müşteriler, BMW’nin online konfigüratörü aracılığıyla modellerini tam olarak istedikleri üzere özelleştirebiliyorlar. Bu yenilikçi elektrikli motosiklet, bilhassa genç kullanıcıları maksat alıyor ve kent içi kullanım için ülkü bir tahlil sunuyor. BMW’nin bu son eseri, sürdürülebilir ve etraf dostu bir ulaşım aracı olarak karşımıza çıkıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz