Ana Sayfa Oyun Brie Larson’ın Fortnite’a Geleceği Katılaştı

Brie Larson’ın Fortnite’a Geleceği Katılaştı

0
Brie Larson’ın Fortnite’a Geleceği Katılaştı

Dünyanın en tanınan battle royale oyunlarından biri olan Fortnite, oyuna getirdiği yeni karakterler ve yaptığı güncellemelerle isminden kelam ettirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde oyuna toplumsal medyada viral olan ‘Jiggle Jiggle’ müziği ve dans figürü eklenmişti. Oyuncular, oyun içinde istedikleri anda müzikle birlikte dans edebiliyorlar.

Geçtiğimiz aylarda tanıtılan 3. Kısım 3. Dönem ile birlikte pek çok Star Wars öğesi, oyuna dahil olmuştu. Ayrıyeten Darth Vader da Fortnite dünyasına katılmıştı. Sinema, dizi dünyasından farklı karakterler oyuna eklenmeye devam ederken geçtiğimiz aylarda Brie Larson’un oyuna ekleneceği konusunda dedikodular yayılmaya başlamıştı. Bugün yayınlanan 3. Kısım 4. Dönem fragmanıyla Larson’un The Paradigm karakteri ile oyuna eklendiği katılaşmış oldu.

The Paradigm, Brie Larson tarafından seslendirilecek

Epic Games, yeni dönemi geçtiğimiz dönemlerde olduğu üzere yeni bir sinematik fragmanla kutluyor. Fornite 3. Kısım 4. Dönem: Cennet Ada ismiyle paylaşılan fragmanda gizemli bir unsur gün yüzüne çıkıyor. Krom husus, her şeyi yutuyor ve yuttuğu her şeyin kromla kaplanmasını sağlıyor. The Seven’ın birtakım üyelerinin kromla kaplandığı fragmanın en dikkat çeken noktası ise The Paradigm karakteriyle Bride Larson’un karşımıza çıkması oldu.

Önce Larson’un oyun dünyasına uyarlanmış imgesi sonra özel kıyafetiyle karşımıza çıktığı fragman, uzun vakittir devam eden söylentileri doğrulamış oldu. The Paradigm olarak oyun dünyasında yer alan karakteri, Larson’ın kendisi seslendiriyor. Oyuncular yeni dönemin Savaş Bileti’ni aldıkları andan itibaren The Paradigm karakterinin kıyafetini açabilecek. Birebir vakitte basamak atlayarak Spider-Gwen, Baht, Keskin Kedi üzere karakterleri de açabilecekler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz