Ana Sayfa Otomobil BYD, 0’dan 100 km/s sürate 2 saniyeden kısa müddette ulaşan YangWang U9’u tanıtacak

BYD, 0’dan 100 km/s sürate 2 saniyeden kısa müddette ulaşan YangWang U9’u tanıtacak

0
BYD, 0’dan 100 km/s sürate 2 saniyeden kısa müddette ulaşan YangWang U9’u tanıtacak

BYD, elektrikli araç piyasasındaki argümanını bir sefer daha ortaya koyuyor. Firma, yüksek performanslı yeni elektrikli harika arabası YangWang U9’u 25 Şubat’ta tanıtmaya hazırlanıyor. Bu yeni model, 0’dan 100 km/s sürate yalnızca 2 saniyeden daha kısa bir müddette ulaşma vaadiyle dikkat çekiyor ve otomotiv sanayisindeki performans standartlarını yine tanımlamaya aday görünüyor.

YangWang U9, BYD’nin premium elektrikli markası YangWang’ın en yeni üyesi olacak. Markanın evvelki başarılı modeli YangWang U8’in akabinde gelen U9, teknoloji ve heyecan verici performansın harika bir birleşimini sunmayı hedefliyor. Dört elektrik motoru ile donatılan bu araç, toplamda 960 kW (1,287 hp) güç üretiyor ve 300 km/s’ye varan suratlara ulaşabiliyor. Ayrıyeten, sağlam ve verimli güç depolama sağlayan LFP kimyasına sahip BYD’nin Blade bataryasını kullanıyor.

Byd, 0'Dan 100 Km/S Sürate 2 Saniyeden Kısa Müddette Ulaşan Yangwang U9'U Tanıtacak - Yerli Portal

BYD, 0’dan 100 km/s sürate 2 saniyeden kısa müddette ulaşan YangWang U9’u tanıtacak

Yeni e4 platformu üzerine inşa edilen U9, Audi A4 ve BMW 5 Serisi üzere lüks araçlara misal boyutlarda, şık bir iki kapılı coupe dizaynına sahip. Makas kapıları ve opsiyonel karbon fiber art spoilerları ile sportif ve geleceğe yönelik bir estetiğe sahip olan U9, yüksek performanslı sürüşün özünü yakalıyor.

YangWang U9’un iç yeri, geniş bir kabin, karbon fiber aksanlar ve tam süet kaplama ile lüks ve sürükleyici bir sürüş tecrübesi sunuyor. Kokpit, şoför ve yolcu cümbüşü için çift ekranlı simetrik bir nizama sahip. Ayrıyeten, araç, ruh halini yükselten sürüşler sırasında optimum konfor ve dayanak sağlayan çok işlevli entegre spor koltuklarla donatılmış.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz