Ana Sayfa Otomobil BYD, Qin Plus Champion Edition modellerini piyasaya sürdü

BYD, Qin Plus Champion Edition modellerini piyasaya sürdü

0
BYD, Qin Plus Champion Edition modellerini piyasaya sürdü

Elektrikli araç (EV) pazarında öncü bir güç olan BYD, BYD Qin PLUS Şampiyon Edisyonu’nun resmi lansmanı ile bir kere daha dikkatleri üzerine çekti. BYD’nin bu son teklifi, bir dizi ileri teknoloji özelliği ve yenilikle geliyor. Yeni bir BYD Qin Plus modeli geçen yıl Eylül ayında casus fotoğraflar aracılığıyla ortaya çıkmıştı.

İki farklı versiyonu bulunan araç; DM-i versiyonu ve KONUT versiyonu olarak karşımıza çıkıyor. DM-i versiyonu beş farklı model sunuyor ve fiyatları 79.800 yuan ile 125.800 yuan ortasında değişiyor, MESKEN versiyonu ise 109.800 yuan ile 139.800 yuan ortasında değişen beş model sunuyor. BYD, bu modellerle elektriğin klasik yakıtların yerini aldığı yeni bir çağın habercisi olmayı hedefliyor.

Qin PLUS Şampiyon Edisyonu’nun DM-i versiyonu, sürat, iktisat, sessizlik, pürüzsüzlük ve etraf dostuluğu ile karakterize edilen “benzersiz” bir sürüş tecrübesi sunan BYD’nin harika hibrit teknolojisini sergiliyor. Araç, sıfırdan yüz kilometreye yalnızca 7.3 saniyede ulaşıyor ve tekrar duruyor. Yakıt tüketimi de 100 kilometre başına yalnızca 3.8 litre kadar düşük. Bu hibrit olağanüstüsü, 1.245 kilometrelik kapsamlı bir menzil sunuyor.

BYD, Qin Plus Champion Edition modellerini piyasaya sürdü

Diğer taraftan, Qin PLUS Erdem Edisyonu’nun KONUT versiyonu, gelişmiş e-platform 3.0 çekirdek teknolojisi, sekiz-bir-arada elektrikli güç aktarma sistemi ve yüksek verimli bir ısı pompası sistemi ile güçlendirilmiş durumda. Bu KONUT varyantı, “yüksek güvenlikli” bıçak bataryası ile optimal performans ve güvenlik sağlıyor.

Dışarıdan bakıldığında, Qin PLUS Gurur Edisyonu, seleflerinin şık dizaynını korurken, ferahlatıcı beyaz sırlı yeşil dış renk seçeneği ile yeniliği de getiriyor. Kabinin içinde ise, yolcular kendilerini askıda merkezi denetim ekranı, tam LCD gösterge paneli ve DiLink akıllı ağ temas sistemi üzere özelliklerle lüks ve konforun içinde buluyor. Qin PLUS Erdem Edisyonu’na eklenen dikkate bedel yenilikler ortasında, tüm seride geliştirilmiş akıllı açma ve kapama özelliği bulunuyor.

Ayrıca, Qin PLUS Gurur Edisyonu, standart ve opsiyonel özelliklerin etkileyici bir yelpazesini sunuyor, bunlar ortasında deri koltuklar/direksiyon, otomatik klima, LED farlar, anahtarsız giriş/çalıştırma, dış dikiz aynası ayarlama/ısıtma, geri görüş kamerası, otomatik park etme ve daha fazlası yer alıyor. Üst seviye modeller, 360° panoramik imgeler, kablosuz telefon şarjı, elektrikli şoför ayarı, elektrikli güneş tavanı, L2 akıllı sürüş yardım sistemi ve dışarıdan şarj işlevi üzere imkanlarla sürüş tecrübesini daha da yükseltiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz