Ana Sayfa Yaşam Chris Evans, iPhone 12 Pro’dan Şimdiden Bıktı: İşte Nedeni

Chris Evans, iPhone 12 Pro’dan Şimdiden Bıktı: İşte Nedeni

0
Chris Evans, iPhone 12 Pro’dan Şimdiden Bıktı: İşte Nedeni

Marvel sinemalarıyla tüm dünyanın Kaptan Amerika olarak tanıdığı başarılı oyuncu Chris Evans, geçtiğimiz haftalarda herkesi şaşırtan bir paylaşım yapmıştı. Evans, yaptığı paylaşımda 7 yaşındaki iPhone 6S telefonuna veda ettiğini açıklamıştı. Evans, neden iPhone 6S kullanmayı tercih ettiğini de paylaşımın açıklamasında göstermişti.

Chris Evans, paylaşımında “Işıklar içinde uyu (RIP) iPhone 6S. Birlikte mükemmel işler yaptık. Menü tuşunu özleyeceğim.” sözlerine yer vermişti. Chris Evans, katıldığı son röportajında yeni telefona geçişinin akabinde bile iPhone 6S’ini özlediğini tekrar hatırlattı.

iPhone 12, iPhone 6S’ten sonra çok ağır gelmiş:

Chris Evans, Iphone 12 Pro'Dan Şimdiden Bıktı: İşte Nedeni - Yerli Portal

The Grey Man için röportaj yapan Chris Evans, “iPhone 6’n için anma merasimi nasıldı?” sorusuna uzunca bir yanıt verdi. Evans, “Acımasızcaydı, hala özlüyorum ve aslında bunu paylaşmak istemezdim lakin yeni telefonum çok ağır üzere hissediyorum.” biçiminde konuştu. Evans, bunun akabinde yeni telefonunu da çıkardı ve açıklamalarına şu halde devam etti:

“Telefonu tutarken desteklemek için serçe parmağınızı kullanırsınız ve gerçekten çok, çok ağır hissettiriyor. Bunu yaşayan bir tek ben miyim? Çok ağır. Demek istediğim, menü tuşunu özlüyor muyum? Evet. Menü tuşu çok mükemmeldi. Binlerce insan bana ‘SE’ al dedi lakin ben iPhone 6’yı istiyorum. Daha evvelce bir şeyin artık çalışmayana kadar çalışmasını istiyorum.”

Chris Evans, son röportajında da iPhone 6S’e olan hasretini ve yeni telefonlara olan isyanını lisana vurgulu bir halde lisana getirdi. Evans, bir yandan da yeni telefonunun iPhone 12 Pro olduğunu göstermiş oldu.

Chris Evans’ın telefon isyanı:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz