Ana Sayfa Sinema Conjuring 4 Geliyor! Birinci Ayrıntılar Açıklandı…

Conjuring 4 Geliyor! Birinci Ayrıntılar Açıklandı…

0
Conjuring 4 Geliyor! Birinci Ayrıntılar Açıklandı…

Korku sineması denilince birinci akla gelen sinemalardan biri olan The Conjuring (Korku Seansı) serisini bilmeyen kaldıysa, artık bilin lütfen. Hatta birinci 3 sineması şimdiden izlemeye başlayın çünkü The Conjuring’in 4. sineması resmen geliyor!

The Hollywood Reporter’ın özel haberine nazaran tüm The Conjuring filmlerinin arkasındaki üretimci James Wan ve Peter Safran, 4. sinema için ‘Aquaman and the Lost Kingdom’ sinemasının müellifi David Leslie Johnson-McGoldrik ile çalışmalara başladı bile.

The Conjuring 4’ten ne bekleyebiliriz?

Conjuring 4 Geliyor! Birinci Ayrıntılar Açıklandı... - Yerli Portal

Eğer mevzuyu hiç bilmiyorsanız, “Aquaman’i yazmış adam neden endişe sineması yazarlığına getiriliyor?” diye soruyor olabilirsiniz. Lakin kendisinin daha evvel Konuttaki Düşman serilerini ve The Conjuring’in son 2 sinemasını yazmış kişi olduğunu söylememiz, bu soruya cevap olacaktır. Bu sinemaların gişesinden bahsetmemize gerek bile yok. Münasebetiyle The Conjuring 4’ün her zamanki üzere, hatta tahminen daha müthiş olacağını söyleyebiliriz.

“İlk üç sinemada Ed ve Lorraine Warren’ın kıssalarını bitiremediler mi? Baymadı mı?” diye de soruyor olabilirsiniz. Burada şöyle bir nokta var ki, sinemanın konusu şimdi aşikâr olmadı. Bundan mütevellit bu sefer Ed ve Lorraine’in yan karakter olduğu bir öykü de izleyebiliriz.

Sizin The Conjuring 4’ten beklentileriniz neler? Niyetlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz