Ana Sayfa Sinema Daredevil’in She-Hulk’taki Yeni Görünüşü Ortaya Çıktı

Daredevil’in She-Hulk’taki Yeni Görünüşü Ortaya Çıktı

0
Daredevil’in She-Hulk’taki Yeni Görünüşü Ortaya Çıktı

San Diego Comic-Con etkinliğinde Disney, Disney+ platformunda yayınlanacak yeni Marvel dizisi She-Hulk: Attorney at Law’ın yeni fragmanını paylaşmıştı ve bu fragmanda Daredevil’ı görmüştük. Dizi her ne kadar sahip olduğu görsel efektlerden ötürü topa tutulsa da Daredevil ögesi hayranları bir epey heyecanlandırmaya yetmişti.

She-Hulk: Attorney at Law dizisinin çıkışına yalnızca birkaç hafta kala dizinin resmi Twitter hesabı, dizide yer alacak Daredevil’ın karakterini seyircilere daha net bir biçimde gösteren bir görüntü paylaştı. Karakterin yeni kostümü bu görüntüde ortaya çıktı.

Tüm Marvel, Star Wars, Pixar ve National Geographic üretimlerine ulaşmak için bu ilişkiye tıklayarak Disney+’a abone olabilirsiniz.

Sarı kasklı Daredevil: E bu bildiğin Iron-Man?!

Daredevil’in She-Hulk’taki Yeni Görünüşü Ortaya Çıktı - Yerli Portal

Tabii ki ‘bu bildiğin Iron-Man’ demek saçma çünkü çizgi romanlarda da yer alan bir kostümdü. Bu yeni kostüm de dizide evvelce gördüğümüz Matt Murdock’ın giydiğine bir oldukça benziyor; fakat birebir aynı değil. Yeni kostümde en görülebilir fark, Charlie Cox’un canlandırdığı Daredevil’ın sarı kasklı bir kostüme sahip olması.

Sadece kaskta da değil, kostümün geri kalanında, kollar ve bacaklarda da sarı renkleri görebiliyoruz. Daredevil’ın She-Hulk kostümünde daha az kauçuk materyal kullanılmış, bunun yerine daha çok sert plastik gereç tercih edilmiş üzere görünüyor.

Siz Daredevil’in She-Hulk: Attorney at Law dizisindeki yeni kostümü hakkına ne düşünüyorsunuz? She-Hulk için heyecanlı mısınız? Fikirlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Disney+’a abone olmak için bu kontağa tıklayabilirsiniz.

İşte Daredevil’ın yer aldığı tanıtım videosu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz