Ana Sayfa Oyun Diablo 4’ün Oynanış Görüntüsü Sızdırıldı!

Diablo 4’ün Oynanış Görüntüsü Sızdırıldı!

0
Diablo 4’ün Oynanış Görüntüsü Sızdırıldı!

18 Eylül Pazar günü, oyun dünyasında tarihi bir gün oldu. GTA sevdalılarının toplandığı GTAForums’ta bir kullanıcı, geliştirilmekte olan GTA 6’ya ilişkin görüntüleri sızdırdı. Paylaşım, dünya çapında gündem oluştururken Rockstar da bu sızıntıyı doğrulayan bir açıklama paylaştı. Ama birebir gün içinde yaşanan tek büyük sızıntı bu da değildi.

GTA 6 sızıntısının gölgesinde devasa bir sızıntı daha ortaya çıktı. Reddit’te bir kullanıcı, 2023 yılında çıkması varsayım edilen ve şimdi tanıtılmayan Diablo serisinin yeni oyunu Diablo 4’ün oynanış görüntüsünü paylaştı. 50 dakikayı aşan uzunluğa sahip olan bu görüntünün oyunun test sürümünden alındığı öne sürüldü.

Diablo 4’ten sızdırılan oynanış görüntüsü:

Oyunun çabucak hemen tam halini gösteren Diablo 4 görüntüsü, Blizzard’ın ‘Friends and Family Alpha Test (Arkadaşlar ve Aile Alpha Testi)’ sürecinde elde edildi. Alışılmış bu sızıntının GTA 6 kadar gündem yaratmaması, Blizzard’ın aslında daha evvel oyunun oynanışını göstermesinden kaynaklanıyordu. Ama görüntü tekrar de bir sansasyon yaratmayı başardı. Blizzard ise husus hakkında şimdi bir açıklama yapmadı.

Diablo 4’ten paylaşılan resmi oynanış görüntüsü şu biçimdeydi:

40 dakikalık bu görüntüde oyunun dövüş sistemine, atmosferine ve görevlerine daha da yakından bakma bahtı elde ettik. Doğal bu görüntünün, oyunun tam sürümünü temsil edip etmediğinin altını çizelim. GTA 6 ve Diablo 4’ün sızıntısıyla birlikteyse oyuncuların aklında tek bir soru oluştu: Half-Life 3 ne vakit gelecek?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz