Ana Sayfa Oyun Diablo Immortal’a Birinci Bakış: Telefondan Diablo Oynamak!

Diablo Immortal’a Birinci Bakış: Telefondan Diablo Oynamak!

0
Diablo Immortal’a Birinci Bakış: Telefondan Diablo Oynamak!

Diablo, birinci çıktığı 1997 yılından bu yana büyük bir oyuncu kitlesine ulaştı. Oyunun hayranları Diablo’yu o kadar benimsedi ki serinin birinci oyunları bile hala çok sayıda oyuncu tarafından oynanıyor. Fakat serinin bir eksiği vardı: taşınabilir oyun!

Biliyorsunuz ki artık bilgisayar yahut konsollarda oynadığımız pek çok oyun taşınabilir uygulama olarak da mevcut. Diablo üzere uzun yıllardır bir sevilen bir serinin taşınabilir oyununun olmaması ise (bizce) büyük bir eksiklikti. Nihayet geçtiğimiz aylarda beklediğimiz haber gelmiş ve büyük bir heyecanla beklemeye başlamıştık. Bugün prestijiyle ise Diablo Immortal isimli serinin birinci taşınabilir oyunu tüm kullanıcılar için erişime açıldı.

Peki oyun bizlere ne vadediyor?

Diablo Immortal'A Birinci Bakış: Telefondan Diablo Oynamak! - Yerli Portal

Serinin yabancıları için özetlemek gerekirse aksiyon-RPG çeşidinde bir multiplayer oyun olan Diablo: Immortal, ayrıyeten Windows PC’ler üzerinden de fiyatsız olarak oynanabiliyor. Bir öteki deyişle hem telefondan hem de PC’ler üzerinden oyuna giriş yapıp çapraz platform dayanağı ile arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz, yeni arkadaşlıklar edinebileceğiniz tanınan bir üretim.

Oynaması büsbütün fiyatsız olan ve serinin ikinci ve üçüncü oyunları ortasında bir vakit diliminde geçen oyun, Diablo’nun alışık olduğumuz ambiyansından bizleri uzaklaştırmıyor. Blizzard tarafından geliştirilen Diablo Immortal’da karakterlerinizi değiştirebilir, eşya toplayabilir ve multiplayet aktifliklerine katılarak maceranın tadını çıkartabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz