Ana Sayfa internet Disney+ Aboneleri Yakında Platformdan Alışveriş Yapabilecek

Disney+ Aboneleri Yakında Platformdan Alışveriş Yapabilecek

0
Disney+ Aboneleri Yakında Platformdan Alışveriş Yapabilecek

Günümüzde çabucak hemen bütün cümbüş dalı devleri kendi yayın platformlarına, çabucak hemen bütün satış siteleri kendi abonelik sistemlerine sahip. Disney artık Disney+‘ı her iki tarafında özelliklerini taşıyan bir platform yapmayı planlıyor. Bu platform Amazon Prime’a benzer özellikler barındıracak.

Aslında cümbüş devinin gayesi, yeni özelliği sayesinde fizikî eserlerini Disney+ ile entegre biçimde kullanabilmek. Böylelikle farklı Disney alışverişleri için platformlar ortası bir sistemden faydalanmak mümkün olacak.

Marvel ve Star Wars evrenlerinin tüm imallerine ve çok daha fazlasına ulaşmak için çabucak buraya tıklayarak Disney Plus’a üye olabilirsiniz.

Ekranda gördüğümüz her şeyi anında sipariş verebilecek miyiz?

Disney+ Aboneleri Yakında Platformdan Alışveriş Yapabilecek - Yerli Portal

Henüz bu çalışmalar ile ilgili resmi bir açıklama yok, Disney idaresi bu husus üzerine baş yormaya devam ediyor. Şu ana kadar yapılan açıklamalar ise farklı Disney eserlerinde avantajlar sunan bir abonelik göreceğimizi işaret ediyor. Yani diyelim ki Disney+’tan Star Wars dizisi Mandalorian’ı izledik, Disneyland’de Star Wars temalı bir aktiviteye katıldık. Uygulama bize “Abonelere özel darksaber oyuncağı satıyoruz, almak ister misin?” Diyecek. Keza aboneler, tema parkı ya da Disney+ aboneliği üzere noktalarda da indirimlerden yararlanabilecek. 

Firmanın hedefi ise abonelerin davranışlarını gözlemlemek ve data toplamak. Böylelikle daha sonuç odaklı çalışmalar yapabilecekler. Hali hazırda dev bir perakende profili olan Disney, bu eserleri çok daha direkt pazarlamayı başaracak.

Disney şu anda farklı tecrübeler için bir yıllık abonelik sistemine sahip olsa da yeni sistem, şovlar ve konserler üzere tecrübelerden fazla eserleri tüketiciler ile buluşturacak. Yani bebek Yoda (Grogu) figürü arıyorsanız direkt Disney’den alabileceksiniz. 

Disney’in yeni abonelik hizmetinin ne vakit faaliyete başlayacağı, hangi ülkelerde hizmete sunulacağı ya da fiyatı konusunda da bir bilgi bulunmuyor. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz