Ana Sayfa Kripto Para DOGE Kurucusu: “Alt Koinlerin Yüzde 99’u Batacak”

DOGE Kurucusu: “Alt Koinlerin Yüzde 99’u Batacak”

0
DOGE Kurucusu: “Alt Koinlerin Yüzde 99’u Batacak”

Kripto para kesiminin çalkantılı bir süreçten geçtiği şu günlerde dikkate bedel gelişmeler yaşanıyor. Bu gelişmelere imza atanlar ortasında Dogecoin (DOGE) takımı de vardı. Hatırlayanlarınız olacaktır; geçtiğimiz günlerde bir açıklama yapan Dogecoin’in kurucu ortaklarından Jackson Palmer, Elon Musk’ı dolandırıcılıkla suçlamıştı.

Şimdiyse Dogecoin cephesinden bir açıklama daha geldi. Dogecoin kurucularından Billy Markus, altcoinlerle ilgili bir açıklama yaptı. Markus, bu açıklamasında altcoinlerin yüzde 99’unun batacağını, sıfırı göreceğini söyledi. Marcus’a nazaran büyük kripto para üniteleri ise yüzde 90 civarında kıymet kaybedebilir.

“Her gün 500 token çıkıyor”

Doge Kurucusu: &Quot;Alt Koinlerin Yüzde 99'U Batacak&Quot; - Yerli Portal

Dogecoin kurucu ortağına göre her gün 500 yeni token çıkıyor ve bu tokenlerin hayatta kalma talihi yok denecek kadar az. Buradan, Billy Markus’un kripto paralara pek de güvenmediği çıkarımını yapabiliyoruz. Bununla birlikte; Markus’un güvenmediği bir bahis daha var. Dogecoin’in işvereni, web 3.0’ün kumar olduğunu düşünüyor.

Billy Markus’un farklı bir fikir yapısına sahip olduğunu söylemeden geçmeyelim. 2015 yılında paraya muhtaçlığı olduğu için elindeki tüm DOGE’leri satıp otomobil alan Markus, kripto para dünyasındaki en bahtsız girişimcilerden bir tanesi. Çünkü Dogecoin, 2015 yılında 0,0001 dolar düzeylerinden süreç görüyordu. Elon Musk’ın takviyesiyle ünlenen altcoin, 2021 yılında 0,65 dolarlara kadar yükseldi. Yani arada 6.500 katlık yükseliş söz konusu. Dogecoin fiyatının an prestijiyle 0,085 dolar düzeylerinden süreç gördüğünü belirtelim…

*Bu içerik yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz