Ana Sayfa Yaşam “Elon Musk’a Sigara Tüketimine Karşı Para Harca Diyeceğim”

“Elon Musk’a Sigara Tüketimine Karşı Para Harca Diyeceğim”

0
“Elon Musk’a Sigara Tüketimine Karşı Para Harca Diyeceğim”

2017 yılında Türkiye’ye ziyarette bulunan ve Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşen Elon Musk’ın ülkemizle ilgisi ilerlemeye devam ediyor. Son olarak geçtiğimiz aylarda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Elon Musk’a NFT ikram ettiği ve geçtiğimiz haftalarda Twitter’ı satın almasıyla ilgili konuştuğu Musk, bugün yine Cumhurbaşkanı tarafından anıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Elon Musk’ı bu seferki anmasının nedeniyse apayrıydı. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen Dünya Tütünsüz Gençlik Günü Buluşması’nda konuşan Cumhurbaşkanı, Elon Musk’la ilk görüşmesinde sigara tüketimine karşı da biraz para harcamasını söyleyeceğini açıkladı.

Değişik yerlere çok büyük paralar harcıyor

&Quot;Elon Musk'A Sigara Tüketimine Karşı Para Harca Diyeceğim&Quot; - Yerli Portal

Buluşmada gençler ortasında bulunan dizayncı Furkan Kasap’ın “Tütün sanayisi, NFT teknolojilerinin tanınan olduğu bu periyotta sigara kullanımını beceri üzere gösteriyor. Sigaraya özendirme kesinlikle oluyor.” Kelamlarına karşılık veren Erdoğan, şu açıklamada bulundu:

“Elon Musk ile birinci görüşmemde diyeceğim ki, ‘bu sigara tüketimine karşı da şöyle biraz para harca’ İsabet olur değil mi? Çok büyük paralar harcıyor değişik yerlere biraz da bununla çaba için şayet harcarlarsa, hele hele Amerika’dan başlayıp tüm dünyaya bu iş çok daha çabuk başarırız.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklaması (41.52):

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz