Ana Sayfa Sinema Ezra Miller’ın Mesih Olduğuna İnandığı Tez Edildi

Ezra Miller’ın Mesih Olduğuna İnandığı Tez Edildi

0
Ezra Miller’ın Mesih Olduğuna İnandığı Tez Edildi

DC genişletilmiş cihanında yer alan oyuncular ortasında Ezra Miller’ın önemli bir yeri vardı. Aktör, markanın geleceği için merkezi bir rolde yer alması planlanan ve hali hazırda büyük bir hayran kitlesine sahip Flash karakterini canlandırıyordu. 

Miller aslında zaten saatli bomba üzere bir kişilik olsa da, Flash üzere büyük bir marka için büyük kıymet taşıyan bir karakteri taşıyamamış ve birden gelen büyük şöhretin akabinde saçmalamış üzere gözüküyor. Miller’ın son olarak yakın etrafına mesih olduğunu söylediği tabir edildi. 

Flash’ı oynamak, Flash olmak değilmiş

Ezra Miller’ın Mesih Olduğuna İnandığı Tez Edildi - Yerli Portal

Daha evvel röportajın orta yerinde durduk yere gazetecilere esrar içmeyi teklif etmek, ComicCon’da kendisine mikrofon uzatan gazetecilere anlamsız sözcüklerle karşılık vermek üzere olaylara karışan oyuncu, bir röportajda da çocukluğunda gördüğü vahşi düşlerden bahsetmişti. 

Zaman içerisinde plansız yaşamanın hudutlarını zorlamaya başlayan oyuncu, arkadaşları ile birlikte İzlanda’ya gitmiş, orada bir barda birinin boğazına yapışmıştı. Birinci olay bir sarhoş arbedesi olarak geçiştirilse de, daha sonra bir öteki barda bir bayanla yaşadığı hengame viral olmuştu. Üstelik bu hengame sırasında Warner Bros ile telefondaydı. 

Bu durum sadece ünlü aktörün hatası üzere de durmuyor. Miller’a yakın kaynaklara nazaran oyuncunun manevî danışmanı olan Jasper Young Bear adlı bir kişi, aktörün davranışları üzerinde kıymetli tesire sahip. Miller’a “hareketin bir kesimi değilsin, hareketin kendisisin -yeni Mesih sensin ve özgür masonlar seni öldürmek için iblisler yolluyor” şeklinde telkinlerde bulunuyor. 

Ünlü oyuncunun temsilcileri sık sık farklı suçlamaları reddetmek için kamera karşısına geçiyor olsa da, hakkında biri Amerikan yerlisi bir genç bayanla bayanın çocukluğundan bu yana devam eden taciz iddiaları dahil pek çok önemli suçlama var. Bunlara haneye tecavüz, hırsızlık, pasaport üzere kıymetli evrakları çalmak da dahil. 

The Flash sinemasının Warner Bros’tan gördüğü dayanağın kaybolmaya başlaması ile birlikte, bir kült başkanı olarak da görülmeye başlanan Ezra Miller epeyce önemli olduğunu belirttiği bir mental tedavi sürecine de başladı. Silahlar, esrar ve Flash figürlerinden sunaklar yapan Miller’ın nasıl geri döneceği ise şimdiden merak konusu. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz