Ana Sayfa Sosyal Medya Facebook, WhatsApp ve Instagram çöktü mü?

Facebook, WhatsApp ve Instagram çöktü mü?

0
Facebook, WhatsApp ve Instagram çöktü mü?

{iframe}

Sosyal paylaşım platformlarının önde gelen uygulamalarından olan WhatsApp ve Instagram çöktü mü? Her iki uygulamaya da bir müddettir giriş yapılamıyor. Gözler ana şirket Facebook‘a çevrilmiş durumda. Fakat, Amerika merkezli şirketten şimdilik henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Güncelleme : 14.04.19

Bakan Yardımcısı Sayan, kelam konusu kesintiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Hususla alakalı ayrıntılara aşağıdaki haberden ulaşabilirsiniz.

Facebook, Whatsapp Ve Instagram Çöktü Mü? - Yerli Portal

Whatsapp ve Instagram çöktü mü?

Sunucu durumlarını anlık yayınlayan downdetector’e nazaran, Türkiye dahil olmak üzere birçok ülkede WhatsApp ve Instagram sunucularının temasları çökmüş görüntüleniyor. Yani, Instagram ile birlikte WhatsApp çöktü haberleri de gerçek.

Öğlen saatlerinde kesintinin başladığı uygulamaların neden çöktüğüne dair şimdilik hiçbir bilgi bulunmuyor. Bu ortada, birebir sorun Facebook cephesinde de yaşanıyor. Facebook’a girmek isteyen kullanıcılar da benzeri bir sorun ile karşı karşıya.

Söz konusu platformların çökmesi birinci değil. Daha evvel de Instagram çöktü haberleri ile gündeme gelmişti. Birebir halde vakit zaman WhatsApp‘ta da benzeri problemler yaşanıyor. Erişim problemleri çoklukla Avrupa kıtasında karşımıza çıkıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz