Ana Sayfa Sosyal Medya Fenerbahçe Yeni Formasını Metaverse’te Tanıttı

Fenerbahçe Yeni Formasını Metaverse’te Tanıttı

0
Fenerbahçe Yeni Formasını Metaverse’te Tanıttı

Türkiye’nin en esaslı kulüpleri ortasında yer alan Fenerbahçe, yeni dönem için formasını tanıtmak için son devirde epeyce tanınan olan metaverse üzerinde bir aktiflik düzenledi. Sarı lacivertliler bu tanıtım ile ülkemizde bir unsur imza atarken, metaverse’in en büyük formasını kullandı.

Instagram hesabından bir duyuru yayınlayan sarı kanaryalar, “Sponsorumuz Avis, Fenerbahçemizin yeni dönemini, dünyada birinci kez yapılan uygulama olan Metaverse’deki en büyük forma ile Otokoç Metazone’da kutluyor.” ifadelerini kullandı

Türkiye’de bir ilk

()

Fenerbahçe’nin resmi Instagram hesabından yapılan açıklamada, “Futbol A Ekibimizin göğüs sponsorluğundaki 5.yılında Avis, Fenerbahçemizin yeni dönem formasını merkeziyetsiz Metaverse Decentraland -Otokoç Metazone’da inşa ettiği, Metaverse’de yapılmış en büyük forma ile tanıttı.

Projede Metaverse içerisinde çok uzaktan bile görülebilecek dev bir yapı inşa edildi. Dünyada birinci defa bir spor kulübünün forması Web 3.0 dünyasında bina biçiminde uygulandı.

Formanın bugüne kadar Metaverse’de yapılmış en büyük forma olmasının yanında, Türkiye’de birinci defa bir spor kulübü, Metaverse’de bir forma lansmanı projesine imza atmış oldu.

Taraftarlarımız, devasa Fenerbahçe formasını Decentraland’de -111,10 koordinatlarında ziyaret edebilir ve bu eşsiz tecrübenin bir modülü olabilir.” sözleri yer aldı.

Fenerbahçe kulübü forma tanıtımında son devirde tercih ettiği beş yıldızlı armayı kullandı. Fenerbahçe taraftarından gelen yansılar ise daha çok kadronun bir forvet oyuncusu transfer etmesi isteği istikametinde oldu. Yeniden de isteyen Fenerbahçe taraftarları metaverse üzerinden formayı ziyaret edebilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz