Ana Sayfa Mobil Galaxy Z Fold 4, Daha Tanıtılmadan Amazon’da Listelendi

Galaxy Z Fold 4, Daha Tanıtılmadan Amazon’da Listelendi

0
Galaxy Z Fold 4, Daha Tanıtılmadan Amazon’da Listelendi

Teknoloji şirketi deyince akla gelen birinci isimlerden olan Samsung, önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan Galaxy Unpacked aktifliği ile katlanabilir telefonlar başta olmak üzere birçok yeni eserini tanıtmayı planlıyor. Dün bu aktiflikle ilgili çıkan yeni sızıntılar, şirketin tanıtacağı tüm eserleri ortaya çıkarmıştı.

Şirketin Unpacked aktifliğinin yıldızı olması beklenen eserlerden biri de katlanabilir telefon Galaxy Fold 4. Son aylarda bu telefon ile ilgili birçok bilgi sızdırılmıştı. Bu sızıntılar suratını kesmeden devam ederken artık ise dev şirket Amazon, telefon ile ilgili bilgi edinmemizi sağladı.

Galaxy Fold 4, daha tanıtılmadan Amazon’da listelendi

Galaxy Z Fold 4, Daha Tanıtılmadan Amazon'Da Listelendi - Yerli Portal

Amazon Hollanda, aygıtı manzaralarıyla birlikte internet sitesinde listeledi. Bu, yeni telefonun yüksek çözünürlükte imajlarına ulaşmamızı sağlarken aygıtın 155.1 mm boyutunda olduğunu gösterdi. Ayrıyeten Fold 4’ün, katlandığında 67.1 mm genişliğinde ve 15.8 mm kalınlığında olduğu, olağanda de 130.1 mm genişliğinde olduğu görülüyor. Ek olarak aygıtın tartısının 263 gram olduğu da bu sızıntıyla ortaya çıkıyor.

Bir müddet sonra kaldırılan listeleme, 6,2 inçlik dış ekran ve 7,6 inçlik dev iç ekrana sahip olacağını gösteriyor. Bu da daha evvel çıkan sızıntıları doğrulayarak bir evvelki model ile ekranın emsal olacağını; sırf daha geniş en-boy oranına sahip olacağını ortaya koyuyor. Listelemede bunlar dışında öteki yeni bir bilgi yer almadı. Esasen artık buna gereksinim olmadığını söyleyebiliriz zira birkaç gün sonra (10 Ağustos) düzenlenecek olan aktiflikte her şeyi öğreneceğiz.

Samsung Galaxy Fold 4 ile ilgili ortaya çıkan bilgiler:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz