Ana Sayfa Kripto Para GAU Token, Global Piyasalarda Listelenecek!

GAU Token, Global Piyasalarda Listelenecek!

0
GAU Token, Global Piyasalarda Listelenecek!

Video oyun dünyasına olan ilgi her geçen gün biraz daha artarken, bu alandaki çalışmalar da hız kesmeden devam ediyor. Hatta şimdilerde, kendinize rakip bulup, ödül olarak kripto para kazanabileceğiniz platformlar bile var. Gamer Arena da onlardan bir tanesi. Bugüne dek daha çok Türkiye özelinde çalışmalarını sürdüren platform, yakın bir gelecekte küresel çapta ses getirmeyi hedefliyor.

Gamer Arena; PC, PlayStation, Xbox ve hatta taşınabilir oyunlarda bile kendinize rakip bulabileceğiniz devasa bir platform. Clash Royale’den  FIFA 23’e kadar epeyce geniş bir kütüphaneye sahip olan Gamer Arena, oyuncuların bu mecrada buluşup, güçlerini sergilemesine imkan tanıyor. Üstelik platforma dahil olduktan sonra düello ve turnuvalara dahil olup, platformun kripto para ünitesi olarak bilinen GAU Token kazanabiliyorsunuz. Şimdiyse bu kripto parayla ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşandı.

GAU Token, global piyasalara açılıyor!

Gau Token, Global Piyasalarda Listelenecek! - Yerli Portal

Gamer Arena’nın kripto para ünitesi GAU Token, yaklaşık bir yıldır Türkiye’deki tanınan kripto para borsalarından Icrypex’te süreç görüyordu. Platforma üye olup karşılaşmalarda GAU Token kazanmayı başaran oyuncular, elde ettikleri GAU Token’ları diledikleri üzere platform içinde ve dışında değerlendirebiliyorlardı. Gelen son haberler ise GAU Token’in kıymetli bir süreçte olduğunu gözler önüne seriyor. Avalanche C-Chain tarafına geçişini tamamlayan ve siber güvenlik kontrol sertifikalarını alan GAU Token, önümüzdeki günlerde uluslararası borsalarda da yer almaya başlayacak.

Yapılan açıklamaya nazaran GAU Token, 9 Kasım itibarıyla Coingecko datalarına nazaran dünyada 16. Sırada bulunan merkezi kripto para borsası AscendEX’te listelenmeye başlayacak. Ayrıyeten yakın bir vakitte, şimdi ismi açıklanmayan büyük bir kripto para borsası daha GAU Token’a konut sahipliği yapacak. Böylece Gamer Arena’nın kripto para ünitesi, memleketler arası borsalarda da süreç görmeye başlayacak ve popülaritesini artırmış olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz