Ana Sayfa Sosyal Medya Getir CEO’su: İşler Daha da Zorlaşacak Üzere Duruyor

Getir CEO’su: İşler Daha da Zorlaşacak Üzere Duruyor

0
Getir CEO’su: İşler Daha da Zorlaşacak Üzere Duruyor

Türkiye’nin en başarılı şirketlerinden birisi olan Getir’in CEO’su Nazım Salur, bugün Twitter’dan dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Dünyanın en büyük bankalarından birisi olan JPMorgan Chase’in CEO’sunun konuşmasını paylaşan Salur, tüm dünyada artan ekonomik telaşa parmak gösterdi.

Jamie Dimon, yakın vakitte yaptığı bir konuşmada tüm dünyanın ekonomik geleceğiyle ilgili korkutan tabirlere yer verdi. “Bu bir fırtına.” Diyerek kelamına başlayan Dimon, “Şu anda hava güneşli, hepimiz düzgün üzereyiz, herkes ABD Merkez Bankası’nın bunu engelleyebileceğini düşünüyor. Fırtınaysa çabucak dışarıda ve bize hakikat geliyor. Küçük mü yoksa Sandy üstün kasırgası mı olduğunu bilmiyoruz. Kendinizi hazırlasanız düzgün edersiniz.” sözlerine yer verdi.

Getir CEO’su da kaygısını lisana getirdi:

JPMorgan CEO’sunun kelamlarını paylaşan Nazım Salur da bu kelamlardan yola çıkarak “Tüm dünyada işler daha da zorlaşacak üzere gözüküyor.” açıklamasında bulundu. Öte yandan Jamie Dimon’ın kelamlarına misal bir formda daha evvel de yaklaşan ekonomik felaketlere yönelik açıklamalar gelmiş, bunlardan öne çıkanlarından birisi de Twitter’ın kurucusu Jack Dorsey tarafından yapılmıştı.

Tüm bunların yanı sıra bilhassa 2021 yılında ve bu yılın birinci yarısında büyük bir büyümeye imza atan Getir, geçtiğimiz hafta çarpıcı bir argümana özne olmuştu. TechCrunch tarafından paylaşılan haberde Getir’in yaptığı bir sunumda küçülmeye gideceğini açıkladığı belirtilmişti. Küçülmenin oranıysa %14 olarak belirlenmişti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz