Ana Sayfa Sinema Ghostbusters: Donmuş İmparatorluk – Resmi Fragmanı yayınlandı

Ghostbusters: Donmuş İmparatorluk – Resmi Fragmanı yayınlandı

0
Ghostbusters: Donmuş İmparatorluk – Resmi Fragmanı yayınlandı

Ghostbusters serisinin son halkası olan “Ghostbusters: Donmuş İmparatorluk” sineması, sinema severler için büyük bir heyecan kaynağı olmaya hazırlanıyor. Yıldızlarla dolu bu sinemanın takımında Paul Rudd, Carrie Coon, Finn Wolfhard, Mckenna Grace, Kumail Nanjiani, Patton Oswalt, Celeste O’Connor, Logan Kim, Bill Murray, Dan Aykroyd, Ernie Hudson ve Annie Potts üzere isimler yer alıyor. Bu yeni sinema, 1984 yılında vizyona giren ve tüm vakitlerin en sevilen sinemalarından biri olan özgün “Ghostbusters”ın ruhunu taşıyor.

Filmde, Spengler ailesi, kıssanın başladığı yere, yani ikonik New York Kenti’ndeki itfaiye binasına geri dönüyor. Burada, özgün Ghostbusters grubuyla bir ortaya gelen aile, hayalet avlamayı bir üst düzeye taşımak için geliştirilen kapalı bir araştırma laboratuvarında çalışmaya başlıyor. Fakat, eski bir yapıtın keşfi sonucu özgür kalan makûs bir güç, hem yeni hem de eski Ghostbusters takımlarını bir ortaya getirerek, meskenlerini ve dünyayı ikinci bir Buz Çağı’ndan korumak için birleşmeye zorluyor.

Gil Kenan ve Jason Reitman tarafından kaleme alınan “Ghostbusters: Donmuş İmparatorluk”, serinin evvelki sinemalarının kalitesini koruyarak hayranlarına unutulmaz bir tecrübe sunmaya hazırlanıyor. Sinema, Ivan Reitman, Jason Reitman ve Jason Blumenfeld tarafından üretilirken, Dan Aykroyd, Gil Kenan, JoAnn Perritano, Amie Karp, Erica Mills ve Eric Reich ise yürütücü üretimci olarak projeye katkıda bulunuyorlar.

Gil Kenan’ın direktörlüğünü üstlendiği bu büyüleyici sinema, 22 Mart 2024’te sinemalarda yerini alacak. Ghostbusters serisinin bu yeni sineması, serinin evvelki sinemalarından aldığı ilhamı çağdaş sinema teknolojisiyle birleştirerek, izleyicilere hem nostaljik hem de yenilikçi bir tecrübe sunmayı vaat ediyor. Efsanevi hayalet avcılarının bu yeni macerasında, unutulmaz karakterler ve sürükleyici bir öykü, izleyicileri geçmişle geleceğin harmanlandığı bir serüvene davet ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz