Ana Sayfa Oyun God of War, GeForce NOW’dan Kaldırılıyor!

God of War, GeForce NOW’dan Kaldırılıyor!

0
God of War, GeForce NOW’dan Kaldırılıyor!

Sony, geçtiğimiz haftalarda yenilenen PlayStation Plus abonelik sistemini duyurarak büyük bir heyecana yol açmıştı. Pek çok PlayStation Özel oyununun da Plus abonelerine sunulacağı bu sistemin, birebir vakitte şirketin pek de ses getirmeyen bulut tabanlı oyun sistemini de geliştirilmesini sağlaması bekleniyordu.

Bugünse Sony’nin bu gelişimi sağlamak için büyük bir kurnazlığa başvuracağını gösteren bir gelişme yaşandı. Şimdi geçtiğimiz haftalarda NVIDIA’nın bulut oyun sistemi GeForce NOW’a eklenen God of War’un önümüzdeki ay GeForce NOW’dan kaldırılacağı açıklandı. Oyun, 1 Temmuz’dan itibaren GeForce NOW’da oynanamayacak.

GeForce NOW’da oyunu bir defa oynayanlar etkilenmeyecek

God Of War, Geforce Now'Dan Kaldırılıyor! - Yerli Portal

God of War’ın platformdan kalkışı da elbette Sony tarafından planlanmış bir biçimde yapılıyor. Sony’nin bulut oyun hizmetini de içeren yeni PlayStation Plus abonelik sistemi, 22 Haziran’da oyunculara açılacak. Yani God of War, sistemin açılmasından 1 hafta sonra Sony’nin bulut oyun rakibinden kaldırılacak.

Öte yandan God of War’ı hala GeForce NOW üzerinden oynamak isterseniz oyunu ve GeForce NOW aboneliğini almak için tez etmek isteyebilirsiniz. Çünkü NVIDIA tarafından paylaşılan açıklamaya nazaran oyun, kütüphaneden kaldırılsa bile oyunu en az bir sefer GeForce NOW üzerinde oynayan kullanıcıların kütüphanesinde kalmaya devam edecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz