Ana Sayfa Sinema House of The Dragon’ın Final Kısmı İnternete Düştü

House of The Dragon’ın Final Kısmı İnternete Düştü

0
House of The Dragon’ın Final Kısmı İnternete Düştü

Bir devir tüm dünyayı kasıp kavuran Game of Thrones’un yan dizisi House of the Dragon, yayınlanmaya başladığı birinci günden itibaren çok sevilmiş ve Amazon’un Güç Yüzükleri dizisiyle sık sık kıyaslanmıştı. Ülkemizde HBO Max’in şu anda olmaması nedeniyle yayınlanmayan dizinin 7 Ekim tarihinde BeIN Connect’te yayınlanmaya başlayacağı açıklanmıştı.

Önümüzdeki pazar günü dönem finali yapacak dizinin son kısmı, sürpriz bir biçimde internete düştü bile. Şayet sizde dizinin hayranlarındansanız internette gezinirken dikkatli olmanızda yarar var.

Dizinin yalnızca kimi kısımları sızdırılmış

House Of The Dragon’ın Final Kısmı İnternete Düştü - Yerli Portal

Bugün ortaya çıkan bilgilere nazaran bilinmeyen bir kişi tarafından Torrent sitelerine House of The Dragon’ın final kısmı yüklendi. Birtakım kullanıcılar şimdiden acımazsızca spoiler vermeye başlasa da dizinin final kısmını illegal yollardan izleyen pek çok kullanıcı, dizide bazı kritik kısımların eksik olduğunu belirtti. Yani aslında tüm kısım hakkında Spoiler yeseniz bile aslında her şeyi bilmiyorsunuz.

Ancak doğal ki Spoiler yememek için dizinin final kısmını izleyene kadar Twitter’dan, HOTD hayran sayfalarından, Reddit forumlarından ve inceleme yazılarından uzak durmanızda yarar var.

Dizinin evvelki kısımları de yayınlanmasından saatler evvel internete düşmüştü fakat dönem finalinin neredeyse 72 saat evvelden sızdırılması, HBO’nun önemli bir güvenlik zafiyetinin olduğunu gösteriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz