Ana Sayfa Sinema How I Met Your Mother’in Marshall’ı She-Hulk’a Katılabilir

How I Met Your Mother’in Marshall’ı She-Hulk’a Katılabilir

0
How I Met Your Mother’in Marshall’ı She-Hulk’a Katılabilir

Marvel sinemalarının ve dizilerinin sayısı git gide artarken Marvel Sinematik Evreni’nde yer alacak yeni oyuncuların sayısı da artıyor. Disney+ ekranlarında yayınlanacak olan She-Hulk: Attorney at Law dizisi yaklaştıkça, dizide yer alacak karakterlere yönelik yeni söylentiler de ortaya çıkıyor.

DisInsider’ın ortaya attığı tezlere nazaran diziye yeni katılacak isimler ortasında, How I Met Your Mother dizisindeki Marshall Eriksen karakterini canlandıran Jason Segel de yer alacak. Segel dizide ülkemizde bir devir çizgi roman ve sinema çevirilerinde “Şey” ismiyle bildiğimiz The Thing’i canlandıracak.

Sonunda Fantastik Dörtlü mü geliyor?

How I Met Your Mother'In Marshall'I She-Hulk'A Katılabilir - Yerli Portal

Benjamin Jacob “Ben” Grimm ya da öteki ismiyle The Thing, Fantastik Dörtlü’nün bir üyesidir. Dr. Doom ile yumruk yumruğa dövüşmesi, Hulk ile olan kapışmaları ve ilgi alımlı aksanıyla dikkat çeken, nüktedan bir karakterdir. Ayrıyeten She-Hulk ve The Thing iki âlâ dosttur.

Aslında The Thing’in dizide olması hikaye açısından çok da tutarsız olmayabilir. Daha evvel çizgi romanlarda The Thing yerine süreksiz bir müddetliğine She-Hulk’ı grupta görmüştük. Dizide de Ben Grimm’i görebiliriz. Hatta bu kıssa Fantastik Dörtlü’nün kuruluşuna ya da ana Marvel cihanına girişine birinci adım olabilir. Dizide She-Hulk muhteşem güçlü şahısların karıştığı bireylerin davalarına bakacağı için The Thing’i ve öteki karakterleri bol bol görmemiz mümkün.

Öte yandan Jason Segel bir Marvel karakterini canlandıracak birinci How I Met Your Mother oyuncusu değil. Daha evvel dizide Robin Scherbatsky karakterini oynayan Cobie Smulders da karşımıza Maria Hill olarak çıkmıştı. Yeniden de şu etapta Jason Segel’in seriye katılacağına dair kesin bir bilgi yok.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz