Ana Sayfa Mobil iQOO Pad Air, 44W süratli şarj dayanağı ile gelecek

iQOO Pad Air, 44W süratli şarj dayanağı ile gelecek

0
iQOO Pad Air, 44W süratli şarj dayanağı ile gelecek

Akıllı telefonlarıyla tanınan iQOO, yakında Pad Air isminde yeni bir tablet piyasaya sürebilir. Bu aygıt, son vakitlerde Çin’in 3C sertifikasyon platformunda göründü. Kelam konusu listelemeye nazaran Pad Air, “iPA2451” model numarası ile 44W süratli şarj takviyesine sahip. Bu, aygıtla birlikte listelenen V4440L0A0-CN model numaralı 44W şarj adaptöründen anlaşılıyor.

Pad Air, tıpkı “iPA2451” model numarası ile geçen ay Google Play takviyeli aygıtlar listesinde de yer aldı. Lakin enteresan olan, tabletin kod isminin daha evvel piyasaya sürülen Vivo Pad Air ile tıpkı olması. Bu durum, Pad Air’in yine markalanmış bir Vivo Pad Air olabileceği ihtimalini doğuruyor. Hatırlamak gerekirse Vivo Pad Air, 11.5 inç büyüklüğünde 2.8K çözünürlüklü bir ekran, DCI-P3 renk gamı ve 144Hz adaptif yenileme suratı sunuyor.

iQOO Pad Air, 44W süratli şarj takviyesi ile gelecek

Vivo Pad Air, Qualcomm Snapdragon 870 yonga seti tarafından güçlendiriliyor ve 8GB RAM ile 128GB geniş bir depolama alanı sunuyor. Aygıtı ayakta tutan 8500mAh kapasiteli pil ise 44W süratli şarj takviyesine sahip. Ayrıyeten Vivo Pad Air, Vivo Pencil 2 stilus kalem takviyesine de sahip. İrtibat seçenekleri ortasında 5GHz’e kadar Wi-Fi, Bluetooth 5.2, NFC ve USB-C (USB 3.0) bulunuyor. Tablet, metal art kapakla birlikte geliyor ve 6.67mm kalınlığında, 530 gram tartısında.

iQOO Pad Air hakkında şu an için ayrıntılar hudutlu olsa da, sertifikasyonlarda yer alması yakın bir vakitte piyasaya sürüleceğine işaret ediyor. Sızıntılar, aygıtın Vivo Pad 3’ün tanıtımını takiben 2024’ün ikinci çeyreğinde piyasaya sürülebileceğini öne sürüyor. iQOO Pad Air hakkında yeni gelişmeler hayli bu bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz