Ana Sayfa Oyun Iron Man Oyunu Resmen Duyuruldu!

Iron Man Oyunu Resmen Duyuruldu!

0
Iron Man Oyunu Resmen Duyuruldu!

Beyaz perdede de birçok sefer karşımıza çıkan Iron Man, Marvel Çizgi Romanları’nın en sevilen karakterlerinden biri olarak gösteriliyor. Yakın vakitte ise bu karakterin hayranlarını heyecanlandıran bir söylenti ortaya çıkmıştı. Bu söylentide, Electronic Arts’ın (EA) bir Iron Man oyunu çıkaracağı belirtilmişti.

Bugün ise hoş haber geldi ve uzun müddettir beklenen Iron Man oyunu resmen duyuruldu. Electronic Arts (EA), yaptığı resmi bir açıklamayla sevilen karaktere odaklanacak bir oyun üzerinde çalışıldığını açıkladı. Açıklamalarda,  oyunun EA’e bağlı olan Kanada merkezli oyun stüdyosu Motive Studio tarafından geliştirileceği söz edildi.

Oyunculara Iron Man olmanın nasıl bir şey olduğunu hissettirecek

Iron Man Oyunu Resmen Duyuruldu! - Yerli Portal

Electronic Arts tarafından yapılan açıklamalarda Marvel ve Motive iştirakinde geliştirilen oyun, ‘tek oyunculu, üçüncü şahıs bir aksiyon macera oyunu’ olarak tanımlandı. Üretimin, Marvel’s Guardians of the Galaxy oyununda da yer alan Olivier Proulx liderliğindeki bir grup tarafından geliştirileceği tabir edildi. Motive Studio, daha evvel Star Wars: Squadrons, Star Wars: Battlefron II üzere tanınan oyunlarla da karşımıza çıkmıştı. Stüdyo ayrıyeten 2023’te çıkacak bir Dead Space oyunu üzerinde de çalışıyor.

Proulx yaptığı açıklamalarda oyunla ilgili, “Eğlence dünyasının en ikonik üstün kahramanlarından birine dayanan oyun yapma fırsatına sahip olmak bir ayrıcalık ve onurdur. Yeni ve eşsiz bir kıssa yaratmak için olağanüstü bir fırsatımız var” ifadelerini kullandı. EA’in açıklamalarına nazaran yeni oyun, harika kahramanın gerçek kimliği olan Tony Stark’ın karizmasına ve dehasına yer verirken oyunculara Iron Man olmanın nasıl bir şey olduğunu tam olarak hissettirmeye çalışacak.  

Heyecanla beklediğimiz üretimin şu an erken kademelerinde olduğu belirtilirken çıkış tarihi, kıssa ayrıntıları üzere mevzular ile ilgili ise rastgele bir ayrıntı bulunmuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz