Ana Sayfa Sinema Jeff Bezos’tan Rings of Power’ın Yapımcılarına Teşekkür

Jeff Bezos’tan Rings of Power’ın Yapımcılarına Teşekkür

0
Jeff Bezos’tan Rings of Power’ın Yapımcılarına Teşekkür

Amazon Prime ile birlikte sunulan hizmetlerden biri olan de farklı içeriklerin bulunduğu Amazon Görüntü platformuna erişim hakkı. Her platform üzere kendi özel üretimleri ile fark yaratmak isteyen Amazon, bu emelle bugüne kadar yapılmış en kıymetli dizi olan The Lord of the Rings: Rings of Poweradlı diziye imzasını attı. 

Platformun geleceğini de belirlemesi beklenen dizinin dünya prömiyeri İngiltere’de, Leicester Square’de yapıldı. Bu aktifliğe katılan isimlerden biri ise Amazon’un işvereni Jeff Bezos oldu. Bezos burada bir de açıklama yaptı.

Bezos’tan üretimcilere enteresan teşekkür

Jeff Bezos'Tan Rings Of Power'In Yapımcılarına Teşekkür - Yerli Portal

HBO Max’in House of Dragon dizisi ile rekabete girmesi beklenen Rings of Power hakkında konuşan Bezos, yapımcılara “Tam olarak yanlışsız vakitlerde beni görmezden geldikleri için teşekkür ederim” dedi.

Tolkien kitaplarıyla çocukluğunda tanıştığı bilinen Bezos, “Her dizi üretimcisinin hayali birinci metinlerde ve kurgularda uygulayıcı yöneticiden notlar almaktır, buna bayılırlar” diyerek latife yaptı. Sonrasında da dizinin başındaki isimler Patrick McKay ve J.D. Payne’eYardımcı olduğu noktada beni dinlediğiniz için lakin en çok da tam olarak yanlışsız vakitte beni görmezden geldiğiniz için teşekkür ederim” sözlerini kullandı. 

Jeff Bezos'Tan Rings Of Power'In Yapımcılarına Teşekkür - Yerli Portal

Her ne kadar dizinin başındaki isimlerin yaptıkları tercihler çokça tartışılmış olsa da Bezos, özel bir şey gördükleri için güvendikleri görece az bilinen bir ikiliye talih vermenin de aldıkları en düzgün kararlardan biri olduğunu tabir etti. Milyarder iş insanı ayrıyeten oğlunun da bahisle ilgili olarak kendilerine “Bunu batırmamaları” tavsiyesinde bulunduğunu söyledi. 

Yaklaşık 465 milyon dolara çekilen on bölümlik dizinin birinci 2 kısmı bu prömiyerde izleyicilerle buluştu. Üretimde Peter Jackson’ın epik üçlemesinden 2000 yıl öncesine dönüyoruz. Bakalım karşı karşıya gelen iki epik fantastik diziden hangisi daha başarılı olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz