Ana Sayfa Sinema Jeffrey Dahmer’ın Dizisi 2. ve 3. Dönem Müsaadelerini Aldı

Jeffrey Dahmer’ın Dizisi 2. ve 3. Dönem Müsaadelerini Aldı

0
Jeffrey Dahmer’ın Dizisi 2. ve 3. Dönem Müsaadelerini Aldı

80’lerin en azılı seri katillerinden olan ve Milwaukee Canavarı olarak da bilinen Jeffrey Dahmer’ın hayatını ve işlediği cinayetleri bahis alan Canavar (Monster) dizisi, geçtiğimiz ay Netflix’te yayınlanmış ve büyük ilgi görmüştü. Bir periyodun en azılı katil ve sapıklarından birisi olan Dahmer’ı anlatan dizi toplumsal medyada Dahmer’ın tekrar konuşulmasına ve bir insanın nasıl bu kadar yabanî olabileceğinin düşünülmesine neden olmuştu.

Bugün Netflix tarafından yapılan bir açıklamada Monster (Canavar) dizisinin 2. ve 3. dönemlerinin onaylandığı açıklandı.

Dizi antoloji olarak devam edecek

Jeffrey Dahmer’ın Dizisi 2. Ve 3. Dönem Müsaadelerini Aldı - Yerli Portal

The Hollywood Reporter’ın haberine nazaran Monster’ın, ikinci ve üçüncü dönemlerine antoloji olarak devam edilerek 2 dönem daha yayınlanmasına karar verildi. Birinci dönemin final kısmında Jeffrey Dahmer’ın vefatının akabinde dizinin bittiği düşünülürken bu haberin gelmesi ise başları karıştırdı. Pekala “Antoloji dizi” tam olarak ne manaya geliyor?

Antoloji dizileri, her kısımda ya da her dönemde farklı bir karakterin öyküsünün anlatıldığı ve ekseriyetle (antolojinin çeşidine göre) kısım ya da dönemler ortasında ilişkilerin olmadığı üretimlerdir. Yani dizinin 2. ve 3. dönemlerinde Jeffrey Dahmer yerine diğer seri katillerin hayat kıssalarına yakından bakacağız. Alışılmış ki şu anda bu katillerin kim olacağı ve dizinin ana karakterinin her kısım mü yoksa her dönem mu değişeceği üzere ayrıntılar açıklanmadı.

Netflix’in İçerik Yöneticisi Bela Bajaria, yaptığı açıklamada dizinin İngilizce lisanında en çok aranan ikinci, öbür tüm lisanlarda ise en çok aranan üçüncü dizi olduğunu vurgulayarak izleyicilerin bu usul bir psikopatın karanlık dünyasını ve motivasyonlarını merak ettiklerini lisana getirdi. Dizinin 2. döneminin ne vakit yayınlanacağı hakkında ise şimdi bir açıklama yapılmadı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz