Ana Sayfa Sinema Kevin Feige’den Batgirl Direktörlerine Takviye İletisi

Kevin Feige’den Batgirl Direktörlerine Takviye İletisi

0
Kevin Feige’den Batgirl Direktörlerine Takviye İletisi

Süper kahraman üretimleri ile tanıdığımız DC, birçok yeni sinemasıyla karşımıza çıkmaya hazırlanırken geçtiğimiz günlerde yapılan bir açıklama, hayranların bir müddettir beklediği bir sinemanın iptal edildiğini göstermişti. Warner Bros. ve DC Films, yapımının son basamaklarında olan Batgirl sinemasının izleyici testinden geçemediği için çıkış yapamayacağını duyurmuştu.

Bu haber, sinema dünyasında büyük yankı yaratmıştı. Batgirl’ün direktörleri, yaptığı açıklamalarda 90 milyon dolarlık sinemanın iptali karşısında şok olduklarını açıklamış, sinemanın gösterilmesini istediklerini belirtmişti. Warner Bros’un kararına gelen yansılar sürerken artık de üstün kahraman üretimleriyle tanınan Marvel cephesinden hususla ilgili açıklama geldi.

Marvel işvereni Kevin Feige, Batgirl’ün direktörlerine dayanak için ulaştı

Kevin Feige'Den Batgirl Direktörlerine Takviye İletisi - Yerli Portal

Batgirl’ün direktörleri Adil El Arbi ve Bilall Fallah, Marvel Stüdyoları Lideri Kevin Feige’nin bahisle ilgili kendilerine bir e-posta gönderdiğini açıkladı. Bildirinin ekran manzarasını paylaşan El Arbi, “Teşekkürler Kevin kardeş” ifadelerini kullandı.

Feige, gönderdiği e-postada Batgirl sineması hakkındaki haberlerden ötürü duyduğu üzüntüyü lisana getirdi. Marvel işvereni, geçtiğimiz günlerde evlenen El Arbi’yi kutlamayı da ihmal etmedi. El Arbi ve Fallah, bu düğün sırasında Warner Bros.’un iptal kararını öğrenmişlerdi. Son olarak Feige, MCU’nun geçtiğimiz aylarda çıkan yeni dizisi Ms. Marvel’ın iki kısmını yöneten ikiliye çalışmalarından ötürü teşekkür etti.

Bunların yanı sıra Arbi, dünya çapından birçok insanın kendilerine ulaştığını Instagram üzerinden belirtti. Ünlü direktörler Edgar Wright ve James Gunn, Batgirl’ün rafa kaldırılması ile ilgili ikiliye ulaşanlar ve onları destekleyenler ortasındaydı. Arbi de aldıkları takviyenin bu güç devirde onlara yardımcı olduğunu vurguladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz