Ana Sayfa Sosyal Medya Khaby Lame’in, Bir Paylaşımdan Ne Kadar Kazandığı Açıklandı

Khaby Lame’in, Bir Paylaşımdan Ne Kadar Kazandığı Açıklandı

0
Khaby Lame’in, Bir Paylaşımdan Ne Kadar Kazandığı Açıklandı

Kendine has hareketiyle apansızın TikTok’ta fenomen haline gelen Khaby Lame, geçtiğimiz aylarda TikTok’un en fazla takip edilen içerik üreticisi tahtına oturmuştu. Khaby, toplumsal medyada paylaşılan farklı görüntülere verdiği yansılarla ünlenmişti. Kısa müddette büyük bir üne kavuşan içerik üreticisi, Binance ile bir mutabakat imzalamış ve marka elçisi olmuştu.

Sosyal medya hesaplarınızda gezinirken, Khaby Lame’in görüntülerinden birine kesinlikle denk gelmişsinizdir. Tek bir söz söylemeden çektiği görüntülerle ünlenen Lame’in menajeri Alessandro Riggio, özel bir röportajda Khaby’nin bir paylaşım başına ne kadar kazandığını açıkladı. İşte dudaklarınızı uçuklatacak o para ölçüsü…

Bir görüntüden yüzbinlerce dolar kazandı

Khaby Lame’in, Bir Paylaşımdan Ne Kadar Kazandığı Açıklandı - Yerli Portal

Lame’in menajeri Alessandro Riggio, Fortune ile yaptığı özel bir röportajda, 22 yaşındaki içerik üreticisinin TikTok şöhreti ve yaptığı muahedeler sayesinde bu yıl 10 milyon dolar kazanma yolunda olduğunu açıkladı. Ayrıyeten Khaby kısa mühlet evvel Hugo Boss ile bir muahede yapmıştı. Menajerden bu mutabakatla ilgili de bir açıklama geldi.

Milano Moda Haftası defilesinde yürüyen ve bu yürüyüşü TikTok hesabında paylaşması için Khaby Lame’e Hugo Boss, 450.000 dolar fiyat ödedi. Bir diğer mutabakatta ise Khaby’nin bir TikTok görüntüsü için büyük bir Hollywood stüdyosundan 750.000 dolar aldığı açıklandı.

Paranın Khaby için kıymetli olmadığını söyleyen menajer Riggio, ünlü içerik üreticisinin bankada ne kadar parası olduğunu bile bilmediğini açıkladı. Khaby’nin şimdiki amacının ise İngilizce öğrenerek oyuncu olmak ve bir gün Will Smith ile bir filmde rol almak olduğu açıklandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz