Ana Sayfa Donanım Lenovo, 31.5 inç ThinkVision monitörünü USB4 yuvalı olarak piyasaya sürdü

Lenovo, 31.5 inç ThinkVision monitörünü USB4 yuvalı olarak piyasaya sürdü

0
Lenovo, 31.5 inç ThinkVision monitörünü USB4 yuvalı olarak piyasaya sürdü

Lenovo, USB4 teknolojisine sahip birinci küçük LED ekranlı yüksek performanslı bir monitör olan ThinkVision P32pz-30 modelini piyasaya sürdü. Bu eser, 31,5 inç büyüklüğünde bir IPS ekrana sahip ve üç tarafı da minimal çerçevelere sahip olacak halde tasarlanmış, böylelikle kullanıcılarına geniş bir çalışma alanı sunuyor. Bu özellik, birebir anda birden fazla işle uğraşan ve ayrıntılı grafik çalışmaları yapan profesyoneller için ülkü.

Yüksek çözünürlüklü (3840 x 2160) bu ekran, gerçekçi ve net imgeler sunmak için kuantum nokta teknolojisi ile geliştirilmiş. Renk doğruluğu konusunda da hayli tezli olan ThinkVision P32pz-30, Adobe RGB ve DCI-P3 renk gamlarını %99 oranında kapsayarak, ortalama Delta E kıymetini 1,5’in altında tutuyor. Bu bilhassa renk hassasiyeti gerektiren içerik oluşturma üzere işler için epey uygun.

Lenovo, 31.5 inç ThinkVision monitörünü USB4 yuvalı olarak piyasaya sürdü

HDR 1000 takviyesi ile HDR düzenleme tecrübesini uygunlaştıran bu monitör, 1152 Küçük LED art ışık bölgesi ile hem aydınlık hem de karanlık alanları tesirli bir formda göstererek, HDR görüntülemede halo tesirlerini azaltıyor. Çeşitli irtibat seçenekleri sunan aygıt, 2 adet HDMI 2.1, 1 adet DisplayPort 1.4, USB 4 üzere portlara sahip ve ayrıyeten Ethernet ve ses çıkışları üzere ek özellikler de sunuyor.

Monitörün bir öteki kıymetli özelliği de, 40 Gbps’ye kadar data transfer suratı sunan ve aygıtları 140W’a kadar şarj edebilen USB Tip-C hub’ıdır. Bu hub, Ethernet, USB Tip-A ve ikinci bir USB Tip-C portu üzere çeşitli temas seçenekleri de içeriyor.

Avrupa ve İngiltere’de satışa sunulan ThinkVision P32pz-30’un fiyatı Euro bölgesinde 1.999€, İngiltere’de ise yaklaşık 1.219,99£ olarak belirlenmiş. Birtakım pazarlarda ise esere yönelik indirimler de mevcut. Bu özelliklerle donatılmış ThinkVision P32pz-30, yüksek performans ve kalite arayan profesyoneller için ülkü bir seçenek sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz