Ana Sayfa Sinema Margot Robbie’li Karayip Korsanları Sineması İptal Edildi

Margot Robbie’li Karayip Korsanları Sineması İptal Edildi

0
Margot Robbie’li Karayip Korsanları Sineması İptal Edildi

İlk sineması 2003 yılında vizyona giren Karayip Korsanları serisi, elbet dünyada en çok sevilen serilerden biri.  Gişe konusunda da büyük başarılara imza atan üretimin geçtiğimiz yıllarda ise yeni bir sinemasının geleceği açıklanmıştı. Yeni sinemanın başrolünde ise Harley Quinn rolüyle tanınan Oscar adaylığı bulunan ünlü oyuncu Margot Robbie’nin yer alacağı duyurulmuştu.

Ancak bu duyurunun üzerinden yıllar geçmesine karşın Joachim Rønning tarafından yönetilmesi ve beklenen sinema hakkında rastgele bir gelişme yaşanmadı. Geçtiğimiz mayıs ayında ise üretimci Jerry Bruckheimer,  Karayip Korsanları 6 için çalışmaların sürdüğünü tabir etti ve umutları yeşertti. Lakin bugün, serinin ve Margot Robbie’nin hayranlarını üzecek bir gelişme yaşandı.

Margot Robbie, Karayip Korsanları 6’nın iptal edildiğini açıkladı

Margot Robbie'Li Karayip Korsanları Sineması İptal Edildi - Yerli Portal

Margot Robbie, Vanity Fair’e verdiği demeçte üzücü haberi verdi ve Disney’in yeni Karayip Korsanları’nın spin-off’u olacak yeni sineması iptal ettiğini duyurdu. Ünlü aktris bununla ilgili şu sözleri kullandı: “Bir fikrimiz vardı ve onu bir mühlet geliştirdik. Epey hoş olacağını düşündüğümüz, çoğunluğu bayan bir karaktere odaklanacak farklı bir kıssa olacaktı. Lakin sanırım artık devam etmek istemiyorlar.”

Ünlü oyuncunun başrolde olacağı sinemanın ne anlatacağı ile ilgili ise pek fazla ayrıntı yoktu. Daha evvel çıkan bilgilerde sinemanın, Karayip Korsanları kozmosuna epey kıymetli güçlü bir bayan karakteri katacak ve bu karakteri öne çıkaracak bir imal olacağı söz edilmişti. Ayrıyeten bu sinemada Jack Sparrow’un olmayacağı da belirtilmişti.

Margot Robbie’li sinema çıkmayacak olsa da hala yeni bir sinema üzerinde çalışılıyor olabileceğini eklemeden geçmeyelim. Üretimci Jerry Bruckheimer’ın mayıs ayında yaptığı açıklamada yeni Karayip Korsanları sinemaları için açıklamalarda bulunduğunu belirtmiştik. Bruckheimer, bu açıklamasında iki farklı sinema üzerinde çalıştıklarını; birinin Robbie’li, başkasının ise onun olmadığı bir üretim olduğunu söylemişti. Yani Margot Robbie’li sinema iptal edilse de yakın vakitte seriden yeni bir sinemayla ilgili gelişmeler görebiliriz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz