Ana Sayfa Sinema Marvel Eternals’ın Devam Sineması Geliyor

Marvel Eternals’ın Devam Sineması Geliyor

0
Marvel Eternals’ın Devam Sineması Geliyor

Marvel Sinematik Kainatı, Avengers: Endgame ile birlikte 4. etaba geçti ve açılışını da Spider-Man: Far From Home ile yaptı. 4. basamağın içerisinde birçoğumuzun bildiği ve severek izlediği Spider-Man: No Way Home, Dr. Strange in the Multiverse of Madness ve Black Widow üzere sinemalar var. 4. basamakta bir tane daha sinema var ancak herkesin aklına birinci o gelmiyor.

O sinema Eternals, niçin mi herkesin aklına gelmiyor? Zira Marvel Sinematik Evreni’ndeki tahminen de en az muvaffakiyet elde eden sinema oldu. Son gelen haberlere nazaran Marvel’ın en az bilinen sinemalarından biri olan Eternals’ın bir devam sineması geliyor.

Eternals’ın devam sinemasının geleceği sızdırıldı

Marvel Eternals’ın Devam Sineması Geliyor - Yerli Portal

Marvel Stuidos’tan yapılan bir sızıntıyla birlikte Eternals’ın devam sinemasının çalışmalarına başlandığı açıklandı. Lakin sinemanın ne vakit beyaz perdeye geleceğine dair bir bilgi şu an için yok. Sızdırılan bilgilerin ortasında ayrıyeten birinci Eternals sinemasını yöneten Chloé Zhao’nun devam sineması için geri dönmeyebileceği bilgisi yer alıyor.

Ancak şayet Zhao, Eternals 2’nin direktör koltuğuna oturursa Marvel Studios lideri Kevin Feige ve eş lider Louis D’Esposito’nun da dahil olduğu Marvel’in karar mercii Zhao’yu ağır bir biçimde kısıtlayabilir. Sebebi ise ilk sinemanın başarısızlığı.

Siz eleştirmenler tarafından en berbatı olarak puanlanan birinci Eternals sineması hakkında ne düşünüyorsunuz? İkincisi bir fark yaratabilir mi? Fikirlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz