Ana Sayfa Otomobil Maserati Grecale ve MC20 Türkiye’de! İşte Fiyatlar

Maserati Grecale ve MC20 Türkiye’de! İşte Fiyatlar

0
Maserati Grecale ve MC20 Türkiye’de! İşte Fiyatlar

Çoğu araba tutkununu kendine hayran bırakan Maserati, Türkiye’ye iki yeni model daha getirdi. Bunlardan birincisi, kısa bir mühlet evvel “Cielo” versiyonunun tanıtıldığı MC20 modeli. Başkası ise Grecale isimli SUV. Her iki model de büyüleyici lakin fiyatlar, pek çoğumuzun hayallerine bile girebilecek durumda değil.

Maserati’nin Türkiye’ye getirdiği SUV modeli, dizaynıyla da teknik ayrıntılarıyla da etkileyici. Gerek iç dizaynda gerekse dış dizaynda lüksün zirvesine çıkılmış durumda. Bu SUV’a sahip olmak isteyen tüketiciler, hibrit motorlu seçeneği ya da V6 motor tercihini yapabilecekler.

Karşınızda Maserati Grecale

Maserati Grecale Ve Mc20 Türkiye'De! İşte Fiyatlar - Yerli Portal

Maserati Grecale, Türkiye’de GT, Modena ve Trofeo olarak isimlendirilen 3 donanım paket ile satın alınabilecek. Hibrit motorlara sahip olan GT ve Modena’nın fiyatı, sırasıyla 3,2 milyon TL ve 3,8 milyon TL olarak açıklandı. Trofeo’nun fiyatı ile ilgili rastgele bir ayrıntı mevcut değil.

Maserati MC20 ise çok daha pahalı

Maserati Grecale Ve Mc20 Türkiye'De! İşte Fiyatlar - Yerli Portal

Maserati’nin Türkiye’ye getirdiği üstün spor arabası MC20, ister standart ister Cielo paket olarak satın alınabilecek. Standart pakete sahip olmak isteyen tüketicilerin vergiler dahil 16 milyon TL‘yi gözden çıkarması gerekecek. MC20 Cielo satın almak isteyenlerse 19.183.675 TL ödemek durumunda olacaklar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz