Ana Sayfa Yaşam Mehmet Günsür, Atatürk’ün Babasını Canlandıracak!

Mehmet Günsür, Atatürk’ün Babasını Canlandıracak!

0
Mehmet Günsür, Atatürk’ün Babasını Canlandıracak!

Tüm Disney içerikleriyle birlikte 14 Haziran’da ülkemizde hizmete girecek olan Disney Plus, çıktığı üzere birçok yerli üretimle da yavaş yavaş dolmaya başlayacak. Bu yerli üretimlerden biriyse Cumhuriyet’in 100. yılında yayımlanması planlanan, Mustafa Kemal Atatürk’ü bahis alacak dizi olacak.

Dizi, şu ana kadar öğrendiğimiz bilgilere nazaran Atatürk rolünde Aras Bulut İynemli’ye yer verecek. Geçtiğimiz günlerde Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım’ı Songül Öden’in canlandıracağı da öğrenilirken, bugün Atatürk’ün babasını canlandıracak isim hakkında bir sav ortaya atıldı.

Mehmet Günsür, Ali İstek Efendi’yi canlandıracak

Mehmet Günsür, Atatürk'Ün Babasını Canlandıracak! - Yerli Portal

Film ve dizi severlerin yakından takip ettiği bir isim olan Birsel Altuntaş, son yazısında Atatürk’ün babası Ali İstek Efendi’yi canlandıracak oyuncunun, başarılı oyuncu Mehmet Günsür olacağını öne sürdü. Altuntaş, Atatürk’ün kız kardeşi Makbule Atadan’a da Sahra Şaş’ın hayat vereceğini öne sürdü.

Atatürk dizisi hakkında ortaya çıkan pek çok bilgi, diziye olan heyecanı daha da artırıyor. Dizinin oyuncu takımındaki başarılı isimlerin yanı sıra öbür tezler, dizinin müziklerini Oscar ödüllü Hans Zimmer’ın besteleyeceğini, hatta oyuncu takımına Emma Watson’ın da katılacağını öne sürmüştü. Dizinin 2023 yılında 6 kısımlık birinci dönemiyle izleyicilerle buluşması bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz