Ana Sayfa Donanım Meizu’dan AR gözlük: MYVU Discovery

Meizu’dan AR gözlük: MYVU Discovery

0
Meizu’dan AR gözlük: MYVU Discovery

Meizu, dünyanın en hafif seri üretim tam renkli AR gözlüklerini piyasaya sürdüğünü açıkladı. Meizu MYVU Discovery AR gözlükleri, spor otomobillere misal bir hassasiyet ve hafif bir tasarım sunuyor. Meizu’nun AR akıllı gözlükleri modaya uygun, ince, kullanımı kolay ve tüm hava şartlarına uygun olarak tasarlandı.

Meizu MYVU Discovery AR gözlükleri, üç Micro LED ekranı çok yüksek parlaklık oranı ile özelleştirmek için bir fotolitografi makinesi kullanıyor. Dünyanın en küçük AR hepsi bir ortada ekranı olan bu gözlükler, 0.4 kare santimetrelik Renkli Işık Motoruna sahip. Işık motoru yan patlamalara sahip değil ve mümkün olan en hafif yapıda. Meizu Discovery AR gözlükleri ayrıyeten, dünyanın birinci seri üretim reçine optik dalga kılavuzlu lensini kullanarak her türlü hava şartında modaya uygun ve hafif bir aygıt elde ediyor. Ayrıyeten, lensin optik kalitesi, kıymetli ölçüde daha hafif bir tartıda cam lenslerle karşılaştırılabilir seviyede.

Meizu’dan AR gözlük: MYVU Discovery

Meizu MYVU Discovery, 71g yükünde ve dalın önde gelen tam renkli AR gözlükleri olarak piyasaya sürüldü. Gözlüklerin lens gövdesinin %50’den fazlası için havacılık sınıfı magnezyum-alüminyum alaşımı kullanılıyor. AR gözlüklerin boş tasarımı, hafif modüllerin sayısını azaltıyor ve büsbütün 839 süreçle monte ediliyor.

MYVU Discovery AR gözlüklerinin hassasiyeti bir spor arabayı aşan düzeyde. Akıllı AR gözlükler, FlymeAR sistemine sahip. Bu sistem, AR gözlüklerinin farklı çalışma senaryolarında akıllı bir ferdî asistan olmasına yardımcı oluyor. El arabası ile birlikte çoklu terminal, tam senaryo ve sürükleyici entegrasyon oluşturuyor.

Meizu tarafından belirtildiğine nazaran, DISCOVERY AR akıllı gözlükler ön satışta ve 9.999 yuan (~1.400 dolar) fiyatla satışa sunulmuş durumda. Meizu, dünya çapında 520 üst seviye oyuncuyu gözlükleri test etmek üzere seçecek. Şu anda Meizu MYVU Discovery AR gözlüklerinin global kullanılabilirlik ve fiyatlandırma bilgisi yok.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz