Ana Sayfa Sinema Netflix Dizisi Wednesday’in Yeni Fragmanı Yayınlandı [Video]

Netflix Dizisi Wednesday’in Yeni Fragmanı Yayınlandı [Video]

0
Netflix Dizisi Wednesday’in Yeni Fragmanı Yayınlandı [Video]

Bir müddettir gerçekleşen New York Comic Con etkinliğinde şimdiye kadar birçok dizinin fragmanı yayınlandı lakin dehşet dizileri damgasını vurdu. Hatta daha dün sizlerle Netflix’in yeni dehşet dizisi The Midnight Club’ın ‘korkunç’ bir rekor kırdığından bahsetmiştik.

Yine bir endişe dizisi olan Wednesday, aktifliğe damgasını vurdu. Tim Burton’ın tanınan Addams Ailesi üretimlerinden uyarlanan dizinin yeni bir fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda birkaç karakteri kimin oynayacağı muhakkak oldu. Gelin fragmanı izleyelim.

Wednesday’in heyecan dolu yeni fragmanı

Wednesday için paylaşılan yeni fragmanda Uncle Fester karakterini Fred Armisen’in oynayacağını, ayrıyeten 90’lı yıllarda çıkan Addams Ailesi yapımlarında Wednesday Addams’ı canlandıran Cristina Ricci’nin de Tim Burton’ın dizisinde yer alacağını öğrenmiş olduk. Ricci, yeni Netflix dizisinde Jenna Ortega’nın hayat vereceği Wednesday’in bir öğretmenini canlandıracak.

Addams Ailesi’nin Nevermore Akademisi’ne varmasıyla başlayan fragman bize, Wednesday’in yeni oda arkadaşı Enid Sinclair de dahil olmak üzere, imal hakkında bizi nelerin beklediği ile ilgili birçok ayrıntısı veriyor. 

Siz Wednesday fragmanı hakkında ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz