Ana Sayfa Sinema Netflix’ten Gears of War Dizi ve Sinema Uyarlaması Geliyor

Netflix’ten Gears of War Dizi ve Sinema Uyarlaması Geliyor

0
Netflix’ten Gears of War Dizi ve Sinema Uyarlaması Geliyor

Dünyanın en tanınan çevrimiçi dizi ve sinema platformları ortasında yer alan Netflix, vakit zaman video oyun dünyası ile ilgili çalışmalar da yapıyor. Witcher, League of Legends Arcane ile Cyberpunk 2077’nin animesi, bunun en büyük örneklerinden. Yapılan yeni açıklama ise Netflix’in oyunlardan uyarlama içeriklerine bir yenisinin daha ekleneceğini gözler önüne seriyor.

Video oyun dünyası, 2006 yılında “Gears of War” isimli bir oyunla tanışmıştı. Yayınlandığı devir büyük ses getiren üçüncü şahıs nişancı türündeki oyun, yıllar içerisinde kitap, masa oyunu ve hatta sinema olarak da karşımıza çıktı. Netflix’in yaptığı son açıklama ile Gears of War, bu sefer de hem uzun metrajlı sinema hem de bir animasyon olarak karşımıza çıkacak üzere görünüyor.

Netflix’in projeleri, serinin birinci oyununa odaklanacak!

Netflix'Ten Gears Of War Dizi Ve Sinema Uyarlaması Geliyor - Yerli Portal

Netflix tarafından yapılan açıklamalarda, Gears of War üretimlerinin serideki birinci oyuna odaklanacağı söz ediliyor. Fakat bu noktada hiçbir ayrıntı verilmedi. Oyunu hatırlayanlar olacaktır; Marcus Feniz isimli bir askeri yönetiyorduk ve Locust olarak isimlendirilen yer altından gelme yaratıkları alt etmeye çalışıyorduk. Netflix’teki projelerin oyunun tamamına mı odaklandığı yoksa muhakkak bir kısmını mü anlatacağı şu an için net değil.

Gears of War serisi, yayınlanmasının akabinde 40 milyon kopya satarak ciddi bir popülarite kazandı. Netflix de bunun farkındaymış üzere görünüyor. Lakin yeni projeler ile ilgili sayısız bilinmez var. Oyuncuların kim olacağı, projenin ne vakit yayınlanacağı üzere ayrıntılar şimdi bilinmiyor. Hususla ilgili yeni bir gelişme olursa, sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz