Ana Sayfa Mobil One Piece serisinin ünlü yıldızları Netflix’ten bir istekte bulundular

One Piece serisinin ünlü yıldızları Netflix’ten bir istekte bulundular

0
One Piece serisinin ünlü yıldızları Netflix’ten bir istekte bulundular

Efsanevi aktörün iştirakinin, serinin yeni dönemine nasıl bir renk katacağını hayal etmek bile hayranları şimdiden heyecanlandırıyor.

Netflix’in One Piece devam eden serisisinde Monkey D. Luffy ve Usopp karakterlerini canlandıran Iñaki Godoy ve Jacob Romero, Danny DeVito’nun 2. Dönemde takıma katılmasını büyük bir arzuyla beklediklerini belirttiler. Deadline ile yapılan bir röportajda, ikili bu dönem için hayal ettikleri hayal konuk yıldız sorulduğunda eş vakitli olarak “Danny DeVito!” diye bağırdılar. Eylül 2023’te onaylanan bu yeni dönem için Romero, “Bir halde Danny DeVito’yu One Piece’e dahil etmenin yolunu bulmak isteriz,” dedi. Godoy ise, “Bunu izliyorsan, lütfen gösteriye gel Danny. Her şeyi yapabiliriz, istediğin rastgele biri olabilirsin. Buraya gel adamım!” diyerek DeVito’ya iştirak davetinde bulundu. DeVito’nun hangi karakteri canlandırması gerektiği konusunda bir yorum yapmasalar da, internet kullanıcıları bunu yaptı. X/Twitter’da Sergal ve birçok kişi, DeVito’nun Drum Krallığı’nın eski hükümdarı ve Drum Adası Arc’ının ana antagonistlerinden biri olan Wapol karakteri için harika bir ahenk olacağına inanıyorlar.

Jamie Lee Curtis’in takıma katılması ise DeVito’dan daha muhtemel görünüyor. Netflix’in ünlü şovmeni Matt Owens, 2. Dönemi onu akılda tutarak yazdıklarını ve Curtis’i Doktor Kureha olarak düşündüklerini belirtti. Ünlü eleştirmenler tarafından yapılan One Piece incelemelerinde, serinin kaynak malzemesindeki her büyük olayı yine yaratma isteğinin  eğlenceli bir adaptasyon oluşturduğundan bahsediliyor.

One Piece serisinin ünlü yıldızları Netflix’ten bir istekte bulundular

Kaynak malzemeden yapılan en büyük değişiklikler, Netflix’in One Piece başrol oyuncusu ile yaptığımız sohbet ve 2. Dönem için Chopper’ı yapmanın neden bir meydan okuma olabileceğine dair daha fazla bilgi için ünlü görüntü sitesi youtube’da bilgilendirici görüntüler mevcut.

Bu durum, serinin hayranları ortasında büyük bir heyecan yarattı ve her iki oyuncunun da DeVito’yu serinin bir kesimi olarak görmek istedikleri açıkça aşikâr oldu. DeVito’nun cevabı merakla beklenirken, Curtis’in takıma katılma ihtimali serinin geleceği hakkında hayranları daha da heyecanlandırıyor. One Piece’in canlı aksiyon versiyonunun, kaynak malzemeden yapılan değişikliklerle birlikte nasıl gelişeceği ve yeni dönemde hangi yeni yüzleri göreceğimiz, serinin takipçileri için merak konusu olmaya devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz