Ana Sayfa Donanım OnePlus Buds 3, 23 Ocak’ta piyasaya sürülecek

OnePlus Buds 3, 23 Ocak’ta piyasaya sürülecek

0
OnePlus Buds 3, 23 Ocak’ta piyasaya sürülecek

OnePlus, Hindistan’da 23 Ocak tarihinde OnePlus 12 ve OnePlus 12R modellerini tanıtacağını duyurdu. Ayrıyeten, OnePlus Ace 3 ile birlikte Çin’de tanıtılan OnePlus Buds 3 kulaklıkların da birebir tarihte Hindistan’da piyasaya sürüleceği resmi olarak açıklandı.

OnePlus Buds 3, Çin’de zati piyasaya sürüldüğü için özellikleri hakkında ayrıntılı bilgilere sahibiz. Her biri 4.8 gram tartısında olan bu kulak içi kulaklıklar, sap dizaynına sahip. 10.4mm’lik kompozit diyafram bas ünitesi ile ayrıntılı yüksek tonlar ve derin bas sesler sunuyor.

49dB faal gürültü engelleme özelliği, üç mikrofonlu bir yapay zeka sistemi tarafından destekleniyor. Bu sayede kulaklıklar, art plan gürültüsünü %99.6 oranında azaltabiliyor. LHDC 5.0 Hi-Res dayanağı ile yüksek kaliteli ses transferi sağlanıyor, 96kHz örnekleme suratı ve 1Mbps kablosuz transfer suratı ile öne çıkıyor.

OnePlus Buds 3, 23 Ocak’ta piyasaya sürülecek

Oyunseverler için OnePlus Buds 3, özel oyun ses efektleri, yeni bir ses alanı genişlemesi, 3D mekansal ses efektleri ve 94ms düşük gecikme mühleti ile oyun içi sesleri daha net ve etkileyici hale getiriyor.

Kulaklıklar, gürültü engelleme özelliği kapalıyken 44 saatlik etkileyici bir kullanım mühleti sunuyor ve süratli şarj özelliği ile yalnızca 10 dakikalık şarjla 7 saatlik müzik oynatma imkanı sağlıyor. Ayrıyeten, kulaklıklar IP55 toz ve suya karşı direnç sertifikasına sahip ve ilişki için Bluetooth 5.3 kullanıyor.

Bu yenilikler ve özelliklerle OnePlus Buds 3, kullanıcılarına gelişmiş bir ses tecrübesi sunmayı vaat ediyor. Yüksek performans ve dayanıklılık sunan bu eser, müzik dinlemekten oyun oynamaya kadar geniş bir kullanım yelpazesi için ülkü bir seçenek olacaktır.

OnePlus, Hindistan pazarında 23 Ocak tarihinde OnePlus 12 ve OnePlus 12R modellerini tanıtmaya hazırlanıyor. Bu aygıtlar, teknoloji dünyasında heyecanla bekleniyor. Ayrıyeten, marka OnePlus Buds 3 kulaklıklarını da tıpkı tarihte Hindistan’da piyasaya sürmeyi planlıyor. OnePlus Buds 3, daha evvel Çin’de tanıtılmıştı ve bu sayede özellikleri hakkında ayrıntılı bilgilere aslında sahibiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz