Ana Sayfa Mobil OPPO Find X7 Pro’nun sızdırılan manzaraları

OPPO Find X7 Pro’nun sızdırılan manzaraları

0
OPPO Find X7 Pro’nun sızdırılan manzaraları

OPPO, yakında Çin’de amiral gemisi Find X7 serisi akıllı telefonlarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Find X7 ve X7 Pro son vakitlerde dedikoduların odağında yer alıyor. Bu modellerin, bu yılın başlarında tanıtılan Find X6 modellerinin halefleri olarak piyasaya sürülmesi bekleniyor. Find X7 Pro‘nun gerçek bir fotoğrafta sızdırıldığı ve aygıta birinci bakışımızı sunan bir fotoğraf, aygıtın ön ve art panellerini gösteren canlı imajlarla tekrar ortaya çıktı.

Yeni sızdırılan Find X7 Pro canlı manzarası, daha evvel de gözlemlenen büyük, sekizgen biçimindeki çıkıntılı kamera adasını ortaya koyuyor. En son imaj, modülün daha âlâ bir görünümünü sağlıyor. İki periskop lens barındıran bu kamera modülü, daha evvel de söylentilere mevzu olmuştu. Şayet bu yanlışsız çıkarsa, Find X7 Pro iki periskop telefoto kameraya sahip dünyanın birinci akıllı telefonu olacak. Kamera modülü, iki ek sensör ve bilinmeyen öteki bir ünitesi de barındırıyor. LED flaş üst sol köşede dışarıda yer alıyor.

Oppo Find X7 Pro'Nun Sızdırılan Manzaraları - Yerli Portal

OPPO Find X7 Pro’nun sızdırılan görüntüleri

Öte yandan aygıtın ön tarafında, OPPO Find X7 Pro‘nun kavisli bir ekrana ve orta hizalı delikli bir bölüme sahip olduğu görülüyor. Ekran içi parmak izi tarayıcısı bulunacak. Güç ve ses açma/kısma düğmeleri sağ tarafta yer alıyor. Akıllı telefonun en son dizaynının hala değişebileceğini belirtmek gerek.

OPPO Find X7 Pro‘nun, Snapdragon 8 Gen 3 yonga setiyle güçlendirileceği söyleniyor. Dört kameranın tümünün 50MP olacağı, fakat sensör boyutlarının farklı olabileceği sav ediliyor. OPPO Find X7 serisinin, Apple ve Huawei’nin müsaadeden giderek uydu ilişkisi özelliğiyle gelmesi katılaştı. Gelecek kuşak OPPO amiral gemilerinin, Ocak sonu yahut Şubat başında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz