Ana Sayfa Sinema Otomobiller Yollarda’nın Birinci Türkçe Fragmanı Yayınlandı

Otomobiller Yollarda’nın Birinci Türkçe Fragmanı Yayınlandı

0
Otomobiller Yollarda’nın Birinci Türkçe Fragmanı Yayınlandı

Arabalar üçlemesinin akabinde yeni bir sinemanın gelmeyeceği bilgisi ile pek çok animasyon sever, birlikte büyüyüp yaşlandıkları Şimşek McQueen ve en yakın arkadaşı Mater’ı daha fazla görmek istediğini belirtmişti. Disney ise bu davete sessiz kalmayarak Otomobiller Yollarda isimli kısa animasyon serisini duyurmuştu.

Bugün ise nihayet Otomobiller Yollarda’nın ilk Türkçe fragmanı yayınlandı. Fragmanda dikkat çeken bir ayrıntı ise Şimşek McQueen’i Yekta Kopan’ın seslendirmemesiydi.

Henüz Disney+ üyesi değilseniz, listemizde yer alan tüm sinemaları ve daha fazlasını izlemek için buraya tıklayarak Disney+’a üye olabilirsiniz.

İşte Otomobiller Yollarda’nın birinci Türkçe fragmanı

Fragmandan da anladığımız üzere animasyon serisi, Mater’ın kız kardeşinin düğünü için yola çıkması ve Şimşek McQueen’in ona eşlik etmesi ile başlıyor. 9 kısım sürecek bu kısa lakin eğlenceli macerada ikilimiz daima olarak başlarını belaya sokacak.

Fragmanda Şimşek McQueen’i Yekta Kopan’ın seslendirmemiş olması dikkat çekmişti. Kopan, daha sonra yaptığı bir açıklamada fragmanda bir nedenden dolayı kendisinin olmadığını lakin dizinin tamamında Şimşek McQueen’i seslendireceğini açıklamıştı. Mater’ı seslendiren Osman Gidişoğlu’nun da vefatı üzerine Mater’ı öbür bir sanatçı seslendiriyor.

Arabalar Yolllarda, 8 Eylül tarihinde yalnızca Disney+ platformunda yayınlanacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz