Ana Sayfa Oyun PlayStation Plus Paketlerine Fiyatsız Deneme Kampanyası

PlayStation Plus Paketlerine Fiyatsız Deneme Kampanyası

0
PlayStation Plus Paketlerine Fiyatsız Deneme Kampanyası

Japonya merkezli teknoloji devi Sony, bundan bir mühlet evvel aldığı bir karar ile PlayStation sahiplerine farklı farklı PlayStation Plus abonelik sistemleri sunmaya başladı. Bu bağlamda; PlayStation sahipleri Extra yahut Deluxe paketler de satın alabilir hale geldiler. Şirket artık, bu yeni periyotla ilgili dikkat çeken bir kampanyaya imza attı.

Sony, PlayStation Plus Extra ve PlayStation Plus Deluxe için 7 günlük deneme süreci kampanyası başlattı. Böylece oyuncular, abonelik paketlerini satın almadan evvel kısa bir müddetliğine de olsa bu hizmetleri ücretsiz olarak deneyebilecekler.

Kampanya, şimdi Türkiye’de faal edilmedi!

Playstation Plus Paketlerine Fiyatsız Deneme Kampanyası - Yerli Portal

PlayStation Plus’ın Türkiye’deki sayfasına baktığımızda, bu kampanyanın henüz Türkiye’de geçerli olmadığına şahitlik ediyoruz. Çünkü başka ülkelerdeki oyuncular, bu sayfaya gelip bir abonelik planı seçtiklerinde, paketlerin ilk 7 gün için fiyatsız olarak deneyimlenebileceğini görüyorlar. Türkiye’deki PlayStation sahiplerinin de yakın bir gelecekte bu kampanyaya dahil olmaları olası.

Playstation Plus Paketlerine Fiyatsız Deneme Kampanyası - Yerli Portal

Sony’nin başlattığı kampanya, sadece yeni abone olacak kullanıcıları kapsıyor. Yani şayet daha evvelden PlayStation Plus aboneliği satın aldıysanız, bu kampanyadan faydalanamıyorsunuz. Üstelik bu kampanya kapsamında PlayStation Plus’ın sunduğu avantajları, sırf 7 günlüğüne de olsa hiçbir fiyat ödemeden deneyimleyebileceksiniz. Sony, deneme sürecinde iptal edilen abonelikler için ücret talep edilmeyeceğini açıkça belirtiyor.

PlayStation Plus için başlatılan kampanyanın pek çok oyuncuyu mutlu edeceği aşikar. Çünkü bu kampanya sayesinde oyuncular, fiyatsız olarak sunulan oyunları 7 gün boyunca oynama imkanına kavuşacaklar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz