Ana Sayfa Güncel Pqueen olarak tanınan Pelin Baynazoğlu kansere yakalandığını duyurdu

Pqueen olarak tanınan Pelin Baynazoğlu kansere yakalandığını duyurdu

0
Pqueen olarak tanınan Pelin Baynazoğlu kansere yakalandığını duyurdu

Twitch yayınları ve YouTube içerikleriyle geniş bir hayran kitlesine sahip olan Pelin Baynazoğlu, bilinen ismiyle Pqueen, son YouTube görüntüsünde kuvvetli bir çabaya giriştiğini duyurdu. Görüntüde göğüs kanserine yakalandığını açıklayan Baynazoğlu, hastalığın erken safhada tespit edilmesi sayesinde umut dolu bir tedavi sürecine başladığını belirtti.

Pqueen, sıhhat durumuyla ilgili bilgileri paylaştığı görüntüde, göğüs kanserinin erken etapta fark edildiğini ve bu nedenle kemoterapiye gerek olmadığını söz etti. Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği ameliyatla göğüs dokusundaki kitleyi muvaffakiyetle aldıran Baynazoğlu, tabiplerinin olumlu bir tablo çizdiğini ve güzelleşme sürecinin başladığını lisana getirdi.

Pqueen olarak tanınan Pelin Baynazoğlu kansere yakalandığını duyurdu

Bildiğiniz üzere her hastalıkta olduğu üzere kanserde de erken teşhis hayat kurtarıyor. Bilhassa bayanlarda sıkça görülen göğüs kanserinin erkenden fark edilmesi de hastaların yaşama tutunmasına değerli rol oynuyor. Bu şekil rahatsızlıklar bilhassa 40 yaş ve üzerinde görülse de daha erken yaşlarda da karşımıza çıkabiliyor. Hali hazırda 31 yaşında olan Pelin de maalesef bu rahatsızlığa yakalananlar ortasında. Fakat ameliyatın düzgün geçmesi ve kemoterapiye gerek olmaksızın güzelleşme sürecine girmesi Pqueen hayranlarını olduğu üzere elbette bizi de memnun etti. Biz de TeknolojiOku ailesi olarak Pelin Baynazoğlu’na geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz