Ana Sayfa Mobil Redmi Buds 5 ve Buds 5 Pro, ANC ve 10 saat pil ömrüyle küresel pazarda yerini aldı

Redmi Buds 5 ve Buds 5 Pro, ANC ve 10 saat pil ömrüyle küresel pazarda yerini aldı

0
Redmi Buds 5 ve Buds 5 Pro, ANC ve 10 saat pil ömrüyle küresel pazarda yerini aldı

Xiaomi, bugün düzenlediği küresel lansman etkinliğinde, Redmi alt markası altında çeşitli aygıtlarını tanıttı. Bu aygıtlar ortasında Redmi Note 13 5G serisi, Redmi Note 13 Pro 4G ve daha fazlası bulunuyor. Ayrıyeten, şirket Redmi Buds 5 serisini de duyurdu. Bu seri, standart ve pro modelleri içeriyor ve her iki TWS kulaklık da geçen yıl Çin’de piyasaya sürülmüştü. Global varyantlar, birebir özelliklerle geldi.

Redmi Buds 5 ve Buds 5 Pro, saplı ve silikon uçlu yarı kulakiçi bir dizayna sahip. Kulaklıkları çıkardığınızda otomatik olarak müziği durduran kulak içi algılama özelliği bulunuyor. Bu ses aygıtları, IP54 derecesinde toz ve suya karşı sağlam.

Ses konusunda, Redmi Buds 5, 12.4mm ve 1.6mm şoförlere sahipken, Pro modeli 11mm subwoofer ve 10mm tiz hoparlörle donatılmış. Standart ve pro modeller, sırasıyla 52dB ve 42dB’ye kadar etkin gürültü engelleme özelliğine sahip. Her iki TWS kulaklık da etraf seslerinin farkında kalmak için üç seviyede şeffaflık moduna sahip. Buds 5 Pro ayrıyeten LHDC 5.0 kodeği ve sürükleyici bir dinleme tecrübesi sunuyor. Buds 5, iki mikrofonla donatılmışken, Buds 5 Pro, rüzgar gürültüsüne karşı dirençli ve aramalarda net ses kalitesi sağlayan üç mikrofona sahip.

Redmi Buds 5 ve Buds 5 Pro, ANC ve 10 saat pil ömrüyle küresel pazarda yerini aldı

Redmi Buds 5 serisi, Bluetooth 5.3 ile gelir ve birebir anda iki aygıta bağlanabilir. Ayrıyeten Google Süratli Eşleştirme özelliğine sahip. Her iki TWS kulaklık da, kutu dahil 40 saat pil ömrü sunarken tek kullanımda 10 saat kullanım argümanında. Redmi Buds 5 serisi, Siyah, Beyaz ve Gökyüzü Mavisi renk seçenekleriyle sunuluyor. Standart ve pro modellerin fiyatları sırasıyla 46$ ve 78$ olarak belirlenmiş.

Bu yeni aygıtlar, Xiaomi’nin teknoloji dünyasındaki yenilikçi yaklaşımını ve kullanıcıların gereksinimlerine odaklanan eser geliştirme stratejisini bir defa daha gözler önüne seriyor. Müzikseverler ve teknoloji meraklıları için sunulan bu yeni eserler, her iki kulaklıkta da eşsiz özellikler ve yüksek kaliteli ses tecrübesi vaat ediyor. Xiaomi’nin bu son lansmanı, markanın genişleyen eser yelpazesine dikkat çekerek, kullanıcıların beklentilerini karşılamaya devam ediyor. Xiaomi’nin bu son lansmanı, markanın genişleyen eser yelpazesine dikkat çekerek, kullanıcıların beklentilerini karşılamaya yönelik adımlarını sürdürüyor. Bu yeni eserler, bilhassa müzikseverler ve teknoloji tutkunları için, hem kalite hem de uygun fiyat bakımından cazip seçenekler sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz