Ana Sayfa Sinema Rick and Morty’nin Yeni Döneminden Fragman Geldi

Rick and Morty’nin Yeni Döneminden Fragman Geldi

0
Rick and Morty’nin Yeni Döneminden Fragman Geldi

İlk olarak 2013 yılında yayınlanmaya başlayan yetişkinlere yönelik animasyon dizisi Rick and Morty, şu sıraların en tanınan üretimleri ortasında yer alıyor. Dan Harmon ve Justin Roiland’ın yaratıcılığını üstlendiği Adult Swim dizisi, son olarak 2021 yılının yaz aylarında beşinci dönemi ile bizlerle buluşmuştu.

Yapımın bu yıl çıkacak yeni dönemi da hayranlar tarafından heyecanla bekleniyordu. Artık de bu mevzuda değerli bir gelişme yaşandı. Adult Swim, resmi hesaplarından yaptığı bir paylaşımla Rick and Morty’nin altıncı döneminin birinci fragmanını bizlerle buluşturarak yeni dönemde bizi nelerin beklediğini gösterdi.

İşte Rick and Morty’nin yeni döneminin birinci fragmanı:

Yaklaşık iki dakika uzunluğunda olan fragman, bir Rick and Morty tanıtımından bekleyeceğimiz tüm ögelere yer veriyor ve yeni dönemde bizi bekleyen maceralardan kimilerini gözler önüne seriyor. Bunun yanı sıra Die Hard referansı, ikilinin podcast işine girmesi ve daha birçok şey yayımlanan fragmanda dikkat çekiyor.

Justin Roiland, Chris Parnell, Spencer Grammer üzere isimleri seslendirme takımında bulunduran Rick and Morty’nin uzun vakittir beklenen altıncı dönemi 4 Eylül 2022 günü bizlerle buluşacak. Ek olarak olağanda Netflix üzerinden ulaşılabilen dizinin, bu ay içerisinde platformdan kaldırılacağının da gelen haberler ortasında yer aldığını eklemek gerek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz