Ana Sayfa Oyun Rockstar’dan ‘GTA 6 Videoları’ Hakkında Resmi Açıklama

Rockstar’dan ‘GTA 6 Videoları’ Hakkında Resmi Açıklama

0
Rockstar’dan ‘GTA 6 Videoları’ Hakkında Resmi Açıklama

Geçtiğimiz gün GTAForums’ta paylaşılan bir evrak, oyun dünyasında tarihin en büyük sızıntısına yer vermişti. Kelam konusu evrak, Rockstar’ın geliştirmekte olduğu GTA 6’nın geliştirme sürecinde çekilen oyun içi görüntülere yer veriyordu. GTA 6, birinci sefer canlı canlı gözükmüştü.

Oyun içi görüntüler, GTA 6’nın erken geliştirme sürecinde, oyunun çeşitli mekaniklerinin test edildiği anları gösteriyordu. Rockstar Games, imgelerin paylaşılmasından saatler sonra sızıntıyı içeren içerikleri tek tek kaldırmaya başlarken en sonunda bir açıklama paylaştı. Şirket, sızıntıyı resmen doğruladı.

Rockstar’ın açıklaması:

Rockstar Games’ten Mesaj

“Yakın vakitte, yetkisiz bir üçüncü tarafın, bir sonraki Grand Theft Auto için erken geliştirme imgeleri de dahil olmak üzere, bâtın bilgilere yasa dışı bir halde eriştiği ve sistemlerimizden indirdiği bir ağ saldırısına maruz kaldık. Şu anda, canlı oyun hizmetlerimizde rastgele bir kesinti yahut devam eden projelerimizin gelişimi üzerinde uzun vadeli bir tesir beklemiyoruz.

Bir sonraki oyunumuzun rastgele bir ayrıntısını sizinle bu halde paylaştığımız için son derece hayal kırıklığına uğradık. Bir sonraki Grand Theft Auto oyunu üzerindeki çalışmalarımız planlandığı üzere devam edecek ve siz oyuncularımıza beklentilerinizi sahiden aşan bir tecrübe sunmaya her zamanki üzere bağlıyız. Yakında herkesi tekrar bilgilendireceğiz ve elbette, hazır olduğunda sizi bu sonraki oyunla tanıştıracağız. Bu durumda, devam eden takviyeleri için herkese teşekkür etmek istiyoruz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz